21 Nisan 2021 Çarşamba / 9 Ramazan 1442
Gece modu

Aykut Kocaman: Gerekli tamiratı yapacağız kimsenin şüphesi olmasın

Vardar maçından sonra basın mensuplarının soru sormasına izin vermeyen Aykut Kocaman, bugün 'gerekli tamiratı yapacağız' dedi.

25 Ağustos 2017 Cuma 07:00 - Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Cuma 14:52

Fenerbahçe'nin Vardar'a 2-1 yeniliğ UEFA Avrupa Ligi'ne veda etmesinin ardından basın mensuplarından soru almadan basın toplantısını bitiren Sarı Lacivertli ekibin teknik direktörü Aykut Kocaman, karşılaşma hakkında açıklamalarda bulundu...

Kocaman; "Çok istediğimiz bir maçın ardından, hayal kırıklığı duygusu ağır bastı.. Aslında söyleyecek çok fazla bir şey de yoktu, herşey ortadaydı. Takım olarak çok arzu etmemize rağmen, sahada konuşamadık, kırılma anlarını lehimize çeviremedik. Fenerbahçe tarihinin en zor dönemlerinde, gerekli açıklamaları yapmış birisi olarak konuşmaktan imtina etmeyeceğimi biliyorsunuz.. Oraya soru sormaya gelen basın mensubu arkadaşlarıma her zaman saygı duydum. Hayatta olduğu gibi futbolda bazen kelimelerle anlatılamayacak zamanlar oluyor. Bugün yeni bir gün başladı.. Şimdi gerekli tamiratı yapacağız, daha önce de yaptık, kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

(Skorer)