19 Nisan 2021 Pazartesi / 7 Ramazan 1442
Gece modu

Barcelona Teknik Sekreteri Roberto Fernandez: Çarşamba gününden önce bazı futbolcuların takımdan ayrılmasının netleşmesini umuyoruz

Dembele'nin imza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Barcelona Kulübü Teknik Sekreteri Roberto Fernandez, Arda Turan ve Douglas gibi başka takımlara transfer olmaları gündemde olan futbolcularla ilgili açıklamalarda bulundu.

28 Ağustos 2017 Pazartesi 07:00 - Güncelleme: 28 Ağustos 2017 Pazartesi 20:46

Barcelona Kulübü Teknik Sekreteri Roberto Fernandez, "Çarşamba gününden önce bazı futbolcuların takımdan ayrılmasının netleşmesini umuyoruz." dedi.

Takıma yeni oyuncu dahil etmek için bazı transfer görüşmelerini sürdürdüklerini belirten Fernandez, İspanyol basınında iddia edilenin tersine Jean Michael Seri ile kesinlikle ilgilenmediklerini ifade etti. Barcelona Kulübü yöneticisi, gazetecilerin Liverpool’dan Philippe Coutinho ve Paris Saint-Germain’den Angel Di Maria isimlerini ısrarlı bir şekilde sormaları üzerine "Bir veya iki futbolcu gelebilir. Beklememiz lazım. Kulüp bir futbolcu getirmeye çalışıyor ama isim vermeyeceğim." yanıtını verdi.