27 Şubat 2021 Cumartesi / 15 Recep 1442
Gece modu

Bilic resti çekti!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Gökhan Töre transferinden vazgeçmiyor...

26 Temmuz 2014 Cumartesi 07:00 - Güncelleme: 26 Temmuz 2014 Cumartesi 09:03
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Slaven Biliç’in Gökhan Töre ısrarı bitmiyor... Düzenlediği her basın toplantısında milli oyuncunun transferinin gerektiğini belirten Hırvat hoca, futbol komitesi başkanı Ahmet Nur Çebi ile yaptığı son görüşmede de aynı vurguyu yaptı... 
 
BİLİÇ, hali hazırda geçen yıldan beri oynadıkları bir sistem olduğunu belirtip “Bu sistemin içerisinde en önemli iki unsur sağ ve sol açık. Olcay yerinde duruyor ancak Gökhan’ın yerinde olmaması sistemi değiştirmeme neden olur. Bu saatten sonra bunu yapmak zor. Çünkü ciddi şekilde zaman ister. Bu nedenle Gökhan Töre’yi mutlaka transfer etmemiz gerekiyor. Onu kadromda görmek istiyorum. Çok önemli. Gökhan, Gökhan, Gökhan...” dedi. 
 
FİKRET?ORMAN TEPKİLİ
 
ANCAK Gökhan, Biliç’in bu konudaki tutumunu bildiği için yüksek ücret istiyor ve tabiri yerindeyse yönetimin elini kolunu bağlıyor. Yöneticiler ise tecrübeli hocanın Gökhan’ın yerinde Kerim Frei’ı 
oynatabileceğini düşünüyor. 
 
Hatta başkan Fikret Orman, Mainz maçı sırasında “Gelecek için yatırım yaptığımız Kerim’in oynatılmaması manidar. Hocanın, Kerim’e görev vermemesi ve sürekli yerine başka oyuncu istemesine anlam veremiyorum. Oysa futbolcu oynayarak kendisini gösterir, oturarak değil. 
 
Planlamamızın dışında paralar veremeyiz. Kimin ne kadar alacağını biz belirleriz. Performansına göre eksik ödediğimizi görürsek iyileştirme yaparız” diyerek serzenişte bulundu. (Vatan)