05 Mart 2021 Cuma / 21 Recep 1442
Gece modu

Cimbom'dan 'Tokatspor' talebi!

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Tokatspor maçını Antalya'da oynamak istiyor. Sarı-kırmızılı kulüp talebini Türkiye Futbol Federasyonu'na iletti.

27 Aralık 2013 Cuma 07:00 - Güncelleme: 27 Aralık 2013 Cuma 12:01
Ziraat Türkiye Kupası'nda grup maçlarına Tokatspor karşılaşması ile başlayacak Galatasaray, mücadelenin Antalya'da oynanması için düğmeye bastı.
 
 
8 Ocak'ta devre arası kampı için Antalya'ya gidecek olan Sarı-kırmızılılar, 15 Ocak'taki karşılaşmanın burada oynanmasını istiyor. Galatasaray yönetimi gerekli düzenlemenin yapılması için Türkiye Futbol Federasyonu'ndan talepte bulundu. Tokatspor'un da bu fikre olumlu yaklaştığı öğrenildi.
 
 
Sarı-kırmızılı kulüp, Futbol Federasyonuna yaptığı talepte, Türk Telekom Arena'daki zemin çalışmalarını ve Antalya kampında bulunacak iki takımın da isteğinin bu yönde olduğunu anlattı.
 
 
Ziraat Türkiye Kupası B Grubu'nda yer alan Galatasaray, çekilen kurada ilk maçını İstanbul'da Tokatspor ile oynayacaktı. 15 Ocak'taki karşılaşmanın Türk Telekom Arena'da oynanması bekleniyordu. Federasyon, Galatasaray'ın talebine yanıt verecek ve karşılaşmanın yeri kesinlik kazanacak.
 
 
Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. maçını ise Medical Park Antalyaspor ile Akdeniz Üniversitesi Stadı'nda oynayacak. 19 Ocak'taki mücadele sonrasında da bu şehirde kalmayı planlayan Sarı-kırmızılılar, kamp dönemini iyi şekilde değerlendirmenin hesaplarını yapıyor.