08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

Demirören golf turnuvasına katıldı!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Bodrum'da düzenlenen Sarum Diamond Bodrum Golf Cup turnuvasına katıldı.

AA30 Temmuz 2014 Çarşamba 07:00 - Güncelleme: 30 Temmuz 2014 Çarşamba 21:55

Bodrum Tenis ve Golf Kulubü'nde düzenlenen turnuvaya Demirören'in oğlu Erdoğan Demirören, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, eski Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü, Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk başta olmak üzere, 20'si kadın 97 sporcu katıldı. 

Demirören, burada yaptığı konuşmada, dünyanın önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum'da, golf tesislerinin bulunmasının kendisini sevindirdiğini söyledi.

Bodrum'un öneminin golf tesislerine yapılan yatırımla daha da artacağını ifade eden Demirören, "Golf bana göre futboldan sonraki en güzel spor. Golfü desteklemek gerekiyor" dedi.

Sarum Diamond sahibi İsmail Erdoğan ise erkeklerde 3, kadınlarda ise 2 kategoride düzenlenen turnuvanın kadınlar kategorisindeki birincisinin altın golf topu küpesi, erkekler kategorisindeki birincisinin de altın golf topu şeklinde kol düğmesiyle ödüllendirileceğini söyledi.