07 Mayıs 2021 Cuma / 25 Ramazan 1442
Gece modu

Emre Kocadağ'dan Fenerbahçe'ye sert sözler! ''FETÖ diyenler nerede?''

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Kayserispor'u 3-1 yendikleri maçın sonrasında konuştu. Kocadağ, 'FETÖ var, devlet müdahale etsin, sokağa dökecekler diyenler, yerden yere vuranlar, son birkaç maçtır, özellikle Beşiktaş-Fenerbahçe maçından sonra sessizliğe büründüler.' dedi.

24 Nisan 2021 Cumartesi 23:48 - Güncelleme: 24 Nisan 2021 Cumartesi 23:48

Cüneyt Çakır'ın yönetimine tepki gösteren Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, "Mutluyuz bu akşam, Kayserispor'a da başarılar. Hafta başından beri eksikler vardı, yapılan algılar var, sosyal medyada özellikle. Bu algılara, konuşulanlara kulaklarımızı kapattık ve maça konsantre olduk.

Her şeye rağmen sahada mücadele eden Beşiktaş forması ve 11 tane aslan gibi sporcumuz sahada mücadele ettiler, hakkıyla kazandılar. Cüneyt hoca bizi dünyada temsil eden bir hakem, saygımız var ama bu akşam gösterdiği performans ona çok yakışmadı. Bugünkü performansı geçmişi arattı. Verilmeyen penaltı var, Pedro özellikle sahada nasıl kaldı, hayretler içinde izledik. Cüneyt hoca rakibi maçta tutmaya başladı. Eksiklere rağmen, zor şartlarda mücadele eden oyunculara, Beşiktaş camiasına daha saygılı maç yönetmelerini bekliyoruz.

"BUNLAR MANİDAR"

Aynısı Ankaragücü ve Kasımpaşa maçında, rakip teknik direktörler hakemlerden önce oyuncu değiştirerek atılmalarını engellemişti. Bunlar manidar." ifadelerini kullandı.

"FETÖ DİYORLARDI; NEDEN SUSTULAR?"

Fenerbahçe için mesaj yollayan Kocadağ, "Bunun yanında çok merak ettiğimiz başka bir konu daha var. Sene başından beri 3-4 yöneticiyle kamera karşısına eçenler, son birkaç haftadır sessiz sakin kalıyorlar. Her maç sonunda çıkıp iPad'lerle sunumlar yapıp algı yaratanlar, ne MHK'yı, ne hakem camiasını, ne federasyonu, ne yayıncı kuruluşu bıraktılar. FETÖ var, devlet müdahale etsin, sokağa dökecekler diyenler, yerden yere vuranlar, son birkaç maçtır, özellikle Beşiktaş - Fenerbahçe maçından sonra sessizliğe büründüler.

Memnuniyetsizlik gitti, memnuniyet geldi, bu ilginç, bizim kaçırdığımız bir şey mi var? Bu düzenle gitmez diyenler sessizliğe büründü, merakla nedenini bekliyoruz. Bir memnuniyet oluşmuş, yoksa her maç sonunda 3-4 yönetici ve iPadlerle sunum yapanlar, VAR çizgisi çeken adamın evindeki ailesine kadar alıştırılması gerekiyor denen adamlar sessizliğe büründüler." dedi.

Atiba ve Larin için de konuşan Emre Kocadağü, "Atiba'nın çok ciddi bir şeyi yok, Larin de bizimle olacak diye düşünüyorum. Bu hafta içi değerlendireceklerdir, Salı günü uçağa bineceğiz, uçakta olurlarsa kadroda da olurlar." diye konuştu.

Şampiyonluk için de mesaj veren Emre Kocadağ, "İttire kaktıra arefeyi gördüler ama bayramı göstermeyiz." dedi.