26 Şubat 2021 Cuma / 14 Recep 1442
Gece modu

Ersun Yanal'dan Basın Yasağı!

Ersun Yanal'dan Basın Yasağı! Fenerbahçe Teknik Direktörü ilginç bir karar aldı. Yeni sezon hazırlıklarını Topuk Yaylası'nda sürdüren Fenerbahçe Futbol Takımı'nda ilginç bir olay yaşandı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal dün antremanın bir bölümünü taraftarlara ve basın mesuplarına açarken geri de kalan vakitte basın mensuplarına yasak koydu taraftarlara ise bir yasak gelmedi.

25 Temmuz 2014 Cuma 07:00 - Güncelleme: 25 Temmuz 2014 Cuma 11:51

Ersun Yanal'dan Basım Yasağı! Fenerbahçe Teknik Direktörü ilginç bir karar aldı. Yeni sezon hazırlıklarını Topuk Yaylası'nda sürdüren Fenerbahçe Futbol Takımı'nda ilginç bir olay yaşandı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal dün antremanın bir bölümünü taraftarlara ve basın mesuplarına açarken geri de kalan vakitte basın mensuplarına yasak koydu taraftarlara ise bir yasak gelmedi. 

Fenerbahçe'nin tecrübeli teknik adamı Ersun Yanal'dan tarihte dahi görülmemiş bir yasak geldi. Yanal, Topuk Yaylası'nda ilginç bir karara imza attı.

Ersun Yanal'ın bu yasağı çok konuşulur. Tabiri caizse böylesi bir yasağın eşi benzeri görülmedi. Yanal Topuk Yaylası'nda ilginç bir karara imza attı. Tecrübeli çalıştırıcı, taraftarlara açtığı antrenmanı basın mensuplarına yasakladı. Fenerbahçe'nin başında ikinci sezonunu geçirmeye hazırlanan Ersun Yanal, Topuk Yaylası'ndaki kampta ilginç bir karara imza attı.Sarı-Lacivertliler'in hocası, takımın idmanlarının belli bir bölümünü basına açıp, daha sonra kapatırken, taraftarlara ise bu konuda engel koymadı. Fenerbahçe taraftarlarının izleyebildiği antrenmanları basına yasaklayan Yanal, bu kararıyla büyük tepki çekti.Ersun Yanal, çalışmalar sırasında gazetecileri istemediğini net bir dille ifade ediyor. “Benim kurallarım var” diyen başarılı çalıştırıcı, “Buna uyacaksınız. Biz sporcularımızla baş başa kalacağız” sözlerini sarfediyor.

(Türkiye)