21 Nisan 2021 Çarşamba / 9 Ramazan 1442
Gece modu

Fenerbahçe Van Persie ile yollarını ayırıyor

Vardar maçından sonra Van Perise ile yollarını ayırma kararı alan Fenerbahçe yönetimi, Hollandalı golcüyü Feyenoord'a gönderecek.

26 Ağustos 2017 Cumartesi 07:00 - Güncelleme: 26 Ağustos 2017 Cumartesi 11:30

Sarı-Lacivertli yöneticiler, Vardar faciası sonrası Avrupa’ya veda eden takımda radikal kararlar almak için düğmeye bastı. Kulüpte önemli isimlerle yolların ayrılması planlanıyor. 

Habertürk'ün haberine göre, gönderilmesi planlanan yıldızların başında da Robin van Persie geliyor. Transferinden bu yana verim sağlayamayan, sürekli olarak sorun olan Hollandalı yıldız kesinlikle elden çıkartılacak.

Gelecek olan tekliflerin maddi boyutuna fazla bakılmaksızın tecrübeli oyuncunun satılması planlanıyor. Yönetimin operasyondaki ikinci hedefi ise orta saha...

ORTA SAHADAKİ 3'LÜ BOZULUYOR

Bu bölgeyle ilgili eleştirilerin odak noktasında Ozan Tufan, Mehmet Topal ve Josef de Souza üçlüsü bulunuyor. 

Orta sahada aynı özellikteki bu oyunculara gelecek olan teklifler değerlendirilecek ve bu üçlüden herhangi biriyle yollar ayrılacak. 

Yönetim, bu operasyonla kaynak yaratıp stoper ile forvetin yanı sıra imkan olursa orta saha ve bir de kanat transferi yapmayı planlıyor. 

Transfer döneminin sonuna kadar F.Bahçe’de taşların yerinden oynaması, birçok değişiklik olması bekleniyor.

GENÇLERBİRLİĞİ MAÇINDA REVİZYON!

Kadrodaki revizyon ise Pazar günü oynanacak Gençlerbirliği maçı ile başlayacak. Başta Van Persie olmak üzere Vardar maçı 11'inden birçok isim değişecek.

8 Eylül’de bitecek transfer dönemine kadar takımda önemli değişimler yaşanacak.

SOYUNMA ODASI CENAZE EVİ GİBİYDİ

Soyunma odası cenaze evi gibi Vardar travması Fenerbahçeli futbolcuları bir kez daha moralmen dibe vurdurdu.

Karşılaşmayı taraftarların yoğun protestosu altında tamamlayan Sarı-Lacivertliler’in soyunma odası tam anlamıyla bir cenaze evi gibiydi. Kimsenin ağzını bıçak açmadı. Her maç sonunda yayıncı kuruluşa en az iki oyuncunun konuşması gerekirken, bu uygulama yapılmadı. 

Yıkım yaşayan oyuncular canlı yayına çıkmak istemedi ve direkt kafileyi Samandıra’ya götürecek otobüse bindi.

(Habertürk)