27 Şubat 2021 Cumartesi / 15 Recep 1442
Gece modu

Beşiktaşlı taraftarlar Manuel Fernandes'e saldırdı

Beşiktaşlı taraftarlar Gençlerbirliği karşısında alınan 1-0'lık mağlubiyetin faturası Portekizli yıldız Manuel Fernandes'e kesti.

29 Aralık 2013 Pazar 07:00 - Güncelleme: 29 Aralık 2013 Pazar 12:17
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı, gece kulübünde saldırıya uğradı. "Takım kaybetti, sen eğleniyorsun" diyen taraftar, Fernandes'e yumruk attı

Beşiktaşlı taraftarlar Gençlerbirliği karşısında alınan 1-0'lık mağlubiyetin faturası Portekizli yıldız Manuel Fernandes'e kesti. Yıldız oyuncu takım arkadaşı Oğuzhan Özyakup'la eğlenmek için gittiği mekânda Beşiktaşlı taraftarların saldırısına uğradı. Beşiktaş'tan ayrılacağı konuşulan yıldız futbolcu Manuel Fernandes, önceki akşam takım arkadaşı Oğuzhan Özyakup ile birlikte Emirgan'daki bir mekâna eğlenmeye gitti.

OĞUZHAN'A TEKME
Güzel başlayan gece, Beşiktaşlı taraftarların ikiliye tepki göstermesiyle felakete dönüştü. Beşiktaş'ın Gençlerbirliği karşısında aldığı 1-0'lık mağlubiyetin ardından öfkeli olan ve mağlubiyetten Portekizli yıldızı sorumlu tutan Beşiktaşlı bir grup taraftar, mekânda karşılaştıkları Fernandes'e sözlü saldırıda bulundu. Beşiktaşlı bir taraftar Fernandes'e, "Lan takım yenildi. Siz burada eğleniyorsunuz ib..ler" diyerek eğlence kulübünün içinde yüksek sesle bağırdı. Öfkesi dinmeyen siyahbeyazlı taraftar, Fernandes'e yumruk Oğuzhan'a ise tekme attı. Çılgına dönen Fernandes, kendisine yumruk atan taraftara vurmaya başladı. Fernandes'in yumruk attığı taraftarın kaşının yarıldığı iddia edildi. Fernandes ve Oğuzhan'ın yanlarında bulunan arkadaşlarının araya girmesiyle yatıştırılan kavga sonrası ikili soluğu bu kez Reina'da aldı. Burada da bir grup Beşiktaşlı taraftarın, "Takım dökülüyor, siz eğleniyorsunuz. Yürüyün gidin buradan" tepkisiyle karşılaşan ikili, buna rağmen eğlencelerine devam etti.

TÖRE DE KATILDI
Takım arkadaşları Gökhan Töre'nin de mekâna gelerek eğlencelerine ortak olduğu gecede, sabaha kadar eğlenen futbolcular, mekânı 04.30'da terk etti. Çıkış için mekânın otopark kapısını kullanan futbolcular, buna rağmen görüntülenmekten kurtulamadı.

EĞLENCEYE DEVAM
Emirgan'daki kavganın ardından Reina'ya giden Fernandes gece boyunca kendisine eşlik eden esmer kadınla araca binerken yakalandı. (Sabah)