21 Nisan 2024 Pazar / 13 Sevval 1445

Fernando Muslera'yı resmen duyurdular! Son imzasını atıyor

Fernando Muslera için Ligue 1 ekibi Rennes harekete geçti. Fransız kulübünün teknik heyet sorumlusu Florian Maurice, Galatasaray'ın tecrübeli kalecisi Fernando Muslera'yı takımında görmek istediğini açıkladı. İşte detaylar...

Star Gazetesi27 Haziran 2022 Pazartesi 19:18 - Güncelleme:
Fernando Muslera'yı resmen duyurdular! Son imzasını atıyor

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Rennes, Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera'ya talip oldu. Rennes teknik heyet sorumlusu Florian Maurice yaptığı açıklamada Doğan Alemdar'ın yanına tecrübeli bir kaleci alarak genç kaleciye tecrübe aşılamak istediğini söyledi. Rennes teknik sorumlusu şu an takımda bulunan kaleci Amigo Gomis'in yerine transfer yapmayı planlıyor.

FERNANDO MUSLERA'YI RESMEN DUYURDU

Ligue 1 temsilcisi 36 yaşındaki Uruguaylı kaleciyi transfer ederek takıma güç kazandırmak istiyor. Fernando Muslera'nın yanı sıra Mandanda ile de ilgilenen Rennes, Galatasaray'a teklif yapmaya hazırlanıyor. Fransız kulüp geçtiğimiz sezon ligi 4'üncü sırada tamamladı.

OKAN BURUK'UN KARARI KRİTİK

Galatasaray'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Okan Buruk ise Fernando Muslera'nın takımda kalmasını istiyor. 48 yaşındaki teknik direktör yeni sezon için kalede Muslera'yı düşünüyor. Ancak Rennes'in teklifi ise merak konusu. Sarı kırmızılı yönetim Uruguaylı yıldız için teklif sonrasında kararını verecek.

Star Gazetesi