06 Mart 2021 Cumartesi / 22 Recep 1442
Gece modu

Feyenoord-Beşiktaş maçı Hollanda basınında!

Hollanda medyası, Feyenoord’un tur şansının zora girdiği görüşünde.

AA31 Temmuz 2014 Perşembe 07:00 - Güncelleme: 31 Temmuz 2014 Perşembe 14:12

Hollanda medyası, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda konuk ettiği Beşiktaş'a 2-1 yenilen Feyenoord'un tur atlama şansının zora girdiği görüşünde birleşti.

Feyenoord ile Beşiktaş arasında oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu karşılaşması, Hollanda medyasında geniş yer buldu.

Ülkenin en yüksek tirajlı gazetesi De Telegraaf, Feyenoord’un bir kez daha Şampiyonlar Ligi’ne katılma şansını kaybetmek üzere olduğunu yazdı. Rotterdam ekibinin tur için küçük de olsa şansı olduğuna yer verilen haberde, bunun rövanş maçında ortaya konulacak performansa bağlı olduğuna işaret edildi.

AD gazetesi, güçsüz Feyenoord’un Beşiktaş’a karşı koyamadığını ifade etti. Transfer döneminde takımdan ayrılan 4 as oyuncunun eksikliğinin doldurulamadığına vurgu yapan gazete, Feyenoordlu oyuncuların Mustafa’nın 13. dakikada attığı golden sonra güvenlerini yitirdiğini belirtti.

Feyenoord’un maçın ikinci yarısında özellikle hücum hattında etkisiz olduğu kaydedilen haberde, orta sahada oynayan Clasie, Immer ve Vilhena’nın da karşılaşmanın temposunu yükseltecek mücadeleyi ortaya koyamadığına vurgu yapıldı.

"Şampiyonlar Ligi Feyenoord’a uzak” başlığıyla haberi veren NOS televizyonu ise Rotterdam ekibinin siyah-beyazlılar karşısında kötü bir performans sergilediğini kaydetti. Haberde ilk golü yiyene kadar iyi oynayan Feyenoord’un golden sonra oyunun dengesini kaybettiği değerlendirmesi yapıldı.