28 Eylül 2021 Salı / 21 Safer 1443

Hari Vukas'dan Fatih Terim'e övgü dolu sözler: Kazandığı kupalar konuşuyor

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi 3. Ön eleme maçındaki rakibi Hajduk Split'in teknik direktörü Hari Vukas maç öncesi açıklamalarda bulundu. Fatih Terim'e övgü dolu sözler söyleyen Vukas, 'Fatih Terim'in kazandığı kupalar konuşuyor, başka bir şey söylemeye gerek yok.' dedi.

23 Eylül 2020 Çarşamba 19:57 - Güncelleme: 23 Eylül 2020 Çarşamba 20:05

Hajduk Split Teknik Direktörü Hari Vukas, Galatasaray ile UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları maç öncesinde konuştu.

Fatih Terim'in çok başarılı olduğunu belirten Hırvat hoca, "Fatih Terim'in kazandığı kupalar konuşuyor, başka bir şey söylemeye gerek yok." diye konuştu.

"İYİ BİR SONUÇLA BURADAN AYRILMAK İSTİYORUZ"

Tudor döneminde iyi bir kadro kurduklarını kaydeden Vukas, "Galatasaray'ın kalitesini tartışmaya gerek yok, güzel maç olacak. Motiveyiz, yarın iyi bir sonuçla buradan ayrılmak istiyoruz. Tudor döneminde yardımcı antrenörlerdendim. Çok kaliteli oyuncular vardı ancak hiçbiri motive değildi. 2. sezon kadroda değişiklik yaptık, kazanmayı arzulayan oyunculardı. Yaptığımız işten memnunum, bu oyuncular 2 sezon boyunca ligi şampiyon bitirdiler ve kupalar kazandılar." dedi.

"EN İYİ 11'İ YENMEK İSTERİZ"

Galatasaray'ın en iyi 11 ile sahada olmasını istediğini kaydeden teknik adam, "Galatasaray çok büyük taraftar grubuna sahip ve bizim taraftarlarımız da ateşli. Genel itibariyle böyle atmosferlerde nasıl oynayacağımızı biliyorduk. Galatasaray'ın bize karşı en iyi 11 ile çıkmasını isteriz, düşüncem en iyi takıma karşı kazanmak." ifadelerini kullandı.