06 Mart 2021 Cumartesi / 22 Recep 1442
Gece modu

Hüseyin Eroğlu: Yüksek tempoyla çalışıyoruz

Sezon hazırlıklarını Isparta Davraz'da sürdüren Altınordu'nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, 'Hazırlıklarımız yüksek tempoda ve aralıksız devam ediyor' dedi.

23 Temmuz 2014 Çarşamba 07:00 - Güncelleme: 23 Temmuz 2014 Çarşamba 11:24

Sezon hazırlıklarını Isparta Davraz'da sürdüren Altınordu'nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, "Hazırlıklarımız yüksek tempoda ve aralıksız devam ediyor" dedi.

Davraz kampı sırasında telesiyejle 1965 metre yüksekliğindeki Sümbül Tepe’nin zirvesine çıkan Altınordulu futbolcular Eğirdir Gölü'nü ve çevresini görme imkanı buldu.

Teknik direktör Hüseyin Eroğlu, geçen sezon içerisinde de bu tür sosyal faaliyetler düzenlediklerini belirterek, "Kamp dönemindeki bu gezi, herkesin değişik bir atmosfer yaşamasını sağladı. Hazırlıklarımız yüksek tempoda ve aralıksız olarak devam ediyor" dedi.

İlk hazırlık maçında Spor Toto Süper Lig ekibi Kardemir Karabükspor'a 2-0 mağlup olan Altınordu, yarın Davraz'da kendisi gibi ligin yeni ekibi Alanyaspor'la karşılaşacak. İkinci etap kampını cumartesi günü tamamlayarak İzmir’e dönecek olan Altınordu, daha sonra çalışmalarına Selçuk-Efes’te devam edecek.