08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

Igor Tudor: Biz kendi işimize bakarız

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Fenerbahçe-Beşiktaş maçı oynanırken Bursa deplasmanına gitti, öğrencilerine mesaj verdi.

24 Eylül 2017 Pazar 07:00 - Güncelleme: 24 Eylül 2017 Pazar 16:50

Şampiyonluk yolundaki iki önemli rakibinin kapışmasını izlemek için programı değiştirmeyen Cim-Bom’un hocası Tudor, “Biz kendi işimize bakarız. Diğer maçlara değil, bizim yapacağımız önemli” diyerek futbolcularını Bursa karşılaşmasına motive etmeye çalıştı.

Fenerbahçe ile Beşiktaş oynadı ama Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor bu karşılaşma için oralı bile olmadı. Hırvat teknik adam, derbinin oynandığı saate denk gelen Bursa’ya gidiş programında herhangi bir değişikliğe gitmeyi tercih etmedi.

Sarı-kırmızılılar, dün akşam Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı antrenmanın ardından 20.30’da deniz yoluyla Bursa’ya hareket etti. Galatasaraylı futbolcular bundan dolayı Fenerbahçe-Beşiktaş karşılaşmasını izlemedi.

Galatasaray’ın deplasman seyahatlerinde Tudor’un isteğiyle bu sezon ayarlama yapıldı. Eskiden maçtan bir gün önce sabah Florya’da antrenman yapan Cim-Bom, teknik direktörünün isteği doğrultusunda bunu akşama çekti. Böylece Galatasaray, akşam antrenmanın ardından geç saatlerde maçı oynayacağı şehre gitmeye başladı. Antalya ve Osmanlı deplasmanlarında da yine benzer bir program izlenmişti.

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor’un, “Biz kendi işimize bakarız. Diğer maçlar değil, bizim yapacaklarınız önemli. Fenerbahçe-Beşiktaş maçını daha sonra da izleyebiliriz. Zor bir deplasmana gidiyoruz ve öncelikle rakibimize odaklanmalıyız” diye konuştuğu öğrenildi.

(Skorer)