04 Mart 2021 Perşembe / 20 Recep 1442
Gece modu

Jose Mourinho'nun talebi üzerine Manchester United, Paulo Dybala için 177 milyon Euro'yu gözden çıkardı

Manchester United, bu kez gözünü Juventus'un Arjantinli yıldızı Paulo Dybala'ya dikti. Dybala için konuşulan rakam 177 milyon euro.

25 Eylül 2017 Pazartesi 07:00 - Güncelleme: 25 Eylül 2017 Pazartesi 13:01

Manchester United, bu kez gözünü Juventus'un Arjantinli yıldızı Paulo Dybala'ya dikti. İngiliz devi, Arjantinli forvet için kesenin ağzını açtı. Jose Mourinho'nun büyük hayranı olduğu Paulo Dybala için bahsi geçen rakamsa 177 milyon euro.

Son olarak hafta sonu oynanan maçta Torino karşısında hat trick yaparak Serie A'daki gol sayısını 10'a çıkaran yıldız futbolcu, izleyenleri büyülemeye devam ediyor. Juventus kulübü yetkilileri, Dybala'nın satılık olmadığını ve oyuncunun kaderinin kendisinin elinde olduğunu belirtse de, Manchester United yöneticisi Ed Woodward, oyuncunun temsilcilerine ayrılma kararı almaları durumunda Manchester United'ın teklif yapabileceğini iletti.

Woodward'ın Juventus CEO'su Beppe Moratta ile yakın ilişkileri olduğu bilinirken, Dybala'nın birincil opsiyonun Barcelona olduğu da gelen haberler arasında. Moratta geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Dybala'nın ayrılmaya karar vermesi durumunda yapacakları çok da bir şey olmadığını belirtmiş ve bu açıklama Manchester United ve Barcelona'nın iştahını kabartmıştı. Arjantinli oyuncu 2015/16 sezonundan beri formasını terlettiği Juventus adına çıktığı 99 maçta 61 gol kaydetti.

Sporx