8 Ağustos 2022 Pazartesi / 11 Muharrem 1444

Okan Buruk'tan Kerem Aktürkoğlu'nu yıkan haber! Kimse bunu beklemiyordu

Kerem Aktürkoğlu'na birçok Avrupa ekibinden ilgi vardı. Ancak Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk'un takımda kalmasını istediği Kerem Aktürkoğlu'nun satışına sıcak bakılmıyor. İşte detaylar...

Star Gazetesi27 Haziran 2022 Pazartesi 20:21 - Güncelleme:

Galatasaray'ın parlayan yıldızı Kerem Aktürkoğlu, birçok Avrupa ekibinin takibindeydi. Ancak sarı-kırmızılılar, teknik direktör Okan Buruk'un da takımda kalmasını istediği Kerem Aktürkoğlu'nu satmaya sıcak bakmıyor.

KEREM AKTÜRKOĞLU İÇİN KARAR VERİLDİ

Teknik direktörlüğe Okan Buruk'u getiren ve yeni sezona güçlü bir kadroyla başlamak isteyen Galatasaray'da Kerem Aktürkoğlu için karar verildi. Sarı-kırmızılılar birçok Avrupa ekibiyle adı anılan Kerem Aktürkoğlu'nu takımda tutmak istiyor. Bu nedenle genç oyuncunun satılması düşünülmüyor.

AVRUPA'YA GİTMEK İSTİYOR

Atletico Madrid, Marsilya, Lyon ve Lille gibi birçok takımın yakından ilgilendiği Kerem Aktürkoğlu ise kariyerine Avrupa'da devam etmek istiyor.

Cengiz Ünder, Avrupa'yı fethetti! İnanılmaz başarı...

KEREM AKTÜRKOĞLU'NUN GALATASARAY KARNESİ

Kerem Aktürkoğlu geçtiğimiz sezon Galatasaray formasıyla 52 resmi maçın 46'sında ilk 11'de yer aldı ve toplam 4015 dakika sahada kaldı. 23 yaşındaki milli yıldız bu karşılaşmalarda 13 gol ve 13 asistle takımına katkıda bulundu.

Star Gazetesi