04 Mart 2021 Perşembe / 20 Recep 1442
Gece modu

Barça'ya Messi için 250 milyon Euroluk teklif

Fransız gazetesi Le Parisien'in iddiasına göre Paris Saint Germain Kulübü (PSG), Barcelona'nın süper starı Lionel Messi için tüm imkanlarını zorlayacak.

28 Aralık 2013 Cumartesi 07:00 - Güncelleme: 28 Aralık 2013 Cumartesi 13:53
Messi'nin 250 milyon euro'luk serbest kalma maddesini bile ödemeyi düşünen PSG, bu transferde Messi'yi ikna etmesi durumunda Barcelona Kulübü'nün 150 ile 180 milyon euro'luk bir teklifi kabul etmesini bekliyorlar.


Le Parisen'e göre Messi, PSG'nin teklifini kabul edebilir. Çünkü son dönemlerde İspanyol basınında çıkan bazı haberler Messi'nin hoşuna gitmiyor. Ayrıca sözleşmesinin iyileştirme çalışmalarının Barcelona kulüp yetkililerince yavaş devam etmesi ve Neymar transferi Messi'yi husursuz eden durumlardan bazıları.

PSG dünyada Messi'yi transfer etme parasını ödeyebilecek birkaç kulüpten biri ayrıca bu transferden Ibrahimovic'in de memnun olacağını belirtern Le Parisen, PSG'nin sahibi Nasser Al-Khelaifi'in en büyük amacının PSG'yi dünyanın en iyisi yapmak olduğu, bunun için de en büyük hedefi Messi'yi transfer etmek olduğunu yazdı. Gazeteye göre sonra ki büyük hedef ise takımın başına Portekizli teknik adam Jose Mourinho'yu getirmek olacak.