26 Şubat 2021 Cuma / 14 Recep 1442
Gece modu

Onur Kıvrak Beşiktaş maçında eldivenlerini geri alıyor

Sakatlığını büyük ölçüde atlatan Onur Kıvrak’ın Beşiktaş maçında eldivenleri geri alması bekleniyor.

26 Eylül 2017 Salı 07:00 - Güncelleme: 26 Eylül 2017 Salı 11:26

Trabzonspor kaleci konusunda son dönemlerde hiç olmadığı kadar sorun yaşıyor. Onur Kıvrak da zaman zaman beklentilerin altında kaldı ama Esteban’ın bir türlü çıkış gösterememesi, üzerine Aytemiz Alanya karşılaşmasında yaşanan kriz ve son olarak da Uğurcan’ın 3 gol yiyerek maçı tamamlaması... Elbette puan kayıplarının faturası sadece kalecilere kesilmiyor ama 6 haftada bu kadar değişkenliğin yaşanmasının da sorunlarda önemli rol oynadığı kesin.

Herkesi rahatlatacak

Tam da bu noktada sakatlığını büyük ölçüde atlatan Onur Kıvrak’ın kaleye döneceği yönünde yaşanan gelişmeler yüreklere su serpti. Kaptanın hafta boyunca takımla beraber çalışacağı, ardından da pazar günü Beşiktaş mücadelesinde eldivenleri geri alacağı düşünülüyor. Bu durum teknik direktör Ersun Yanal kadar, takımın savunma oyuncularını da rahatlatan bir gelişme.

Esteban hayata küstü

Aytemiz Alanya maçının ilk yarısının son bölümünde kötü bir gol yiyen ve soyunma odasında takım arkadaşlarının yaptığı eleştirilere çok bozulup ikinci devreye çıkmak istemeyen Esteban, kelimenin tam anlamıyla hayata küstü. Kosta Rikalı kalecinin yakın çevresi dahil olmak üzere kimseyle görüşmediği bildirildi. Sezon başı yeni sözleşme yapılan deneyimli eldiven ile teknik direktör Ersun Yanal’ın bir görüşme yapması bekleniyor.