01 Mart 2021 Pazartesi / 17 Recep 1442
Gece modu

Roberto Carlos'a havuz sürprizi

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sivasspor'da, antrenmanın ardından havuzda serinleyen futbolcular, Brezilyalı teknik direktör Roberto Carlos'u, basın mensuplarına açıklama yaptığı sırada kucaklayarak havuza attı.

26 Temmuz 2014 Cumartesi 07:00 - Güncelleme: 26 Temmuz 2014 Cumartesi 17:00

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sivasspor'da, antrenmanın ardından havuzda serinleyen futbolcular, Brezilyalı teknik direktör Roberto Carlos'u, basın mensuplarına açıklama yaptığı sırada kucaklayarak havuza attı.

Teknik direktör Roberto Carlos yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen idman, dar alanda pas çalışmasıyla başladı. Kondisyon hareketleriyle devam eden antrenman, açma- germe hareketleriyle sona erdi.

İdmana, Kerem Bülbül ve hafif sakatlığı bulunan Portekizli stoper Manuel Da Costa katılmadı.

 

- Carlos'a havuz sürprizi 

Neşeli geçen idmanın ardından tesislerdeki havuzda serinlemenin keyfini çıkaran futbolcular, basın mensuplarına sahada açıklama yapan teknik direktör Carlos'u kucaklayarak havuza bıraktı.

Futbolcular, daha sonra, Carlos ile havuzun yanında özçekim (selfie) yaptı. Oyuncularının şakası sonucu ıslanan Brezilyalı teknik adam, taraftarların hatıra fotoğrafı çektirme isteğini de geri çevirmedi. Carlos, taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra soyunma odasına gitti.

Futbolcuların havuz sefası sırasında neşeli anlar yaşandı. 

 

- Roberto Carlos'un açıklaması

Carlos, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Gördüğünüz gibi her şey çok güzel gidiyor" dedi.

Futbolcuların normalde topsuz yapılan fiziksel çalışmalardan pek hoşlanmadığını belirten Carlos, "Genelde suratlarını asık görürsünüz ama bizim burada çok eğlenceli, çok güzel bir ortamımız var. Futbolcular, bundan dolayı, fiziksel antrenman olsa bile keyif alıyor. Şu anda bence en önemli olan şey bu" diye konuştu.

Sezona iyi bir şekilde hazırlandıklarını dile getiren Calos, "Gereken bütün antrenmanları yapacağız, fiziksel, tekniksel, taktiksel olsun hepsini yapacağız. Bir anda birden yüklenmenin bir anlamı olmaz. Adım adım, üstüne koya koya gideceğiz, sezon başında hazır şekilde olacağız" dedi.