8 Aralık 2021 Çarşamba / 4 CemaziyelEvvel 1443

Şener Özbayraklı Galatasaray'a veda etti

Sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı, Galatasaray'dan ayrıldığını açıkladı. Tecrübeli sağ bek, Medipol Başakşehir ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

9 Haziran 2021 Çarşamba 16:13 - Güncelleme: 9 Haziran 2021 Çarşamba 16:39

Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı, sarı-kırmızılı kulübe veda etti.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Şener'in veda açıklaması şöyle:

"Değerli Galatasaray camiası; 2019 yılından bu yana gururla formasını taşıdığım Galatasaray Spor Kulübü ile sözleşmemin sona ermesinin ardından yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Nasıl ki yeni maceralara atılmak futbolun doğasında varsa ayrılıklar da işimizin bir parçası. Ben de kariyerimde yeni bir sayfa açmamın her iki taraf için de daha doğru olacağına inanıyorum. Parçalı forma ile sahada görev yaptığım her an terimin son damlasına kadar savaştım, elimden geleni vermeye çalıştım. Fakat veda vakti geldi çattı... Yönetim kurulu üyeleri ve teknik direktör Fatih Terim başta olmak üzere tüm teknik ekibe, takım arkadaşlarıma, idari kadroya ve kulüp çalışanlarına teşekkür ederim. Saygılarımla."

BAŞAKŞEHİR'E TRANSFER OLDU

Öte yandan deneyimli oyuncu, Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir'e transfer oldu. Şener Özbayraklı, Başakşehir ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

İstanbul kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

"Kulübümüz, serbest statüde olan milli futbolcu Şener Özbayraklı'yı iki yıllığına kadrosuna kattı. Başarılı defans oyuncusunun imza töreninde CEO'muz Mustafa Eröğüt yer aldı. Uzun yıllar Türkiye'nin önemli kulüplerinde oynayan milli futbolcu Şener Özbayraklı'ya ailemize hoş geldin diyor, turuncu-lacivertli formamızla başarılar diliyoruz."