16 Mayıs 2021 Pazar / 4 Sevval 1442
Gece modu

Şenol Güneş Beşiktaş'a şampiyonlukla veda etmek istiyor

İkinci yarıdaki 5 maçın 4’ünü kazanan Beşiktaş’ta şampiyonluk sesleri yeniden yükselmeye başladı. Sezon sonunda milli takımın başına geçecek olan Şenol Güneş de Kartal’a şampiyonlukla veda etmek istiyor.

17 Şubat 2019 Pazar 07:00 - Güncelleme: 17 Şubat 2019 Pazar 11:42
PUAN FARKINI AZALTTI
 
EZELİ rakiplerinin puansız döndüğü Malatya deplasmanından galibiyet çıkaran Beşiktaş’ta yüzler gülüyor… 2. yarıya muhteşem bir başlangıç yapan ve oynadığı 5 maçın 4’ünü kazanan Siyah-Beyazlılar, lider Başakşehir’le olan puan farkını da maç fazlasıyla 6’ya düşürdü. Üst üste gelen galibiyetler sonrasında keyi er yerine gelirken camiada şampiyonluk sesleri yeniden yükselmeye başladı. 
 
KARİYERİNİ NOKTALAYACAK
 
DEVRE arasında Burak Yılmaz’ın transfer edilmesiyle gol yollarındaki sıkıntıyı atlatan Siyah-Beyazlılar’da, sezon sonunda milli takıma gitmesine kesin gözle bakılan teknik direktör Şenol Güneş de Kartal’a şampiyonlukla veda etmek istiyor… Teknik adam olarak ilk şampiyonluğu Beşiktaş’la yaşayan Güneş’in kulüp takımı kariyerini de Siyah-Beyazlılar’da noktalayacağı ve bunu da şampiyonlukla taçlandırmak istediği kaydedildi. 
 
Güneş