14 Ağustos 2022 Pazar / 17 Muharrem 1444

Süper Lig'de Şenol Güneş sürprizi! Harekete geçtiler...

Şenol Güneş, Beşiktaş'ın hazırlık maçında Deportivo Alaves'e 2-1 mağlup olduğu maçın ardından gündem oldu. Binlerce siyah-beyazlı taraftar, sosyal medyada teknik direktörlüğe Şenol Güneş'in getirilmesi için paylaşımlarda bulundu. İşte detaylar...

26 Temmuz 2022 Salı 22:30 - Güncelleme:

Beşiktaş'ın hazırlık maçında Deportivo Alaves'e 2-1 yenilmesinin ardından Şenol Güneş, sosyal medyada gündem oldu. Siyah-beyazlı taraftarlar takımın başına Şenol Güneş'in getirilmesi için binlerce paylaşımda bulundu.

ŞENOL GÜNEŞ İÇİN HAREKETE GEÇTİLER

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, hazırlık karşılaşmasında Deportivo Alaves ile karşılaştı. Siyah-beyazlıların 2-1 kaybettiği maçın ardından Şenol Güneş, gündem oldu. Teknik direktör Valerien Ismael'in performansından memnun olmayan birçok taraftar Şenol Güneş'in teknik direktörlüğe getirilmesi için harekete geçti ve binlerce paylaşım yaptı.

Cengiz Ünder, Avrupa'yı fethetti! İnanılmaz başarı...

ŞENOL GÜNEŞ'İN BEŞİKTAŞ KARNESİ

Şenol Güneş, geçmişte görev yaptığı Beşiktaş'ta 198 resmi maçın 116'sından galibiyet, 45'inden beraberlik ve 37'sinden mağlubiyet alarak maç başına 1.98 puan ortalamasını yakaladı. 70 yaşındaki teknik adam siyah-beyazlı takımla 2015-16 ve 2016-17 sezonlarında Süper Lig şampiyonluğu yaşadı.

İşte Şenol Güneş paylaşımlarından bazıları: