06 Mart 2021 Cumartesi / 22 Recep 1442
Gece modu

Tarık Çamdal transferi hakkında flaş karar

Galatasaray'ın Eskişehirspor'dan almak istediği Tarık Çamdal transferi çıkmaza girdi.

25 Temmuz 2014 Cuma 07:00 - Güncelleme: 25 Temmuz 2014 Cuma 19:08
Eskişehirspor'un takas kabul etmemesi ve milli futbolcunun bonservisinde indirime gitmemesi sebebiyle, sarı-kırmızılılar Tarık Çamdal'dan vazgeçme noktasına geldi.
 
Galatasaray, uzun zamandır kadrosuna katmak istediği Tarık Çamdal'dan vazgeçme aşamasına geldi. Eskişehirspor kulübünün 5 milyon euro bonservis bedelinde ısrar etmesi üzerine sarı-kırmızılı takım transferi askıya aldı
 
Tarık Çamdal transferinde öncelikle takas teklifi yapan Galatasaray, olumsuz yanıt almıştı. 2 milyon euro ve Engin Baytar teklifi reddedilince fiyat arttıran sarı kırmızılılar, Eskişehirspor'dan gelen "Takas fikrine olumsuz bakıyoruz" açıklamasından sonra geri adım attı.
 
Umut Bulut'u da bu transferde gündeme getiren Galatasaray, milli futbolcunun gitmek istememesi sebebiyle yeniden durum değerlendirmesi yaptı. Sarı kırmızılıların geçtiğimiz günlerde yaptığı son teklifte de taraftarlar uzlaşamayınca Tarık Çamdal transferi zora girdi.
 
TARIK’IN ALTERNATİFİ HAZIR
 
Galatasaray, Tarık'ın alternatifi olarak Bursaspor’lu Şener Özbayraklı'yı belirledi.
 
Yönetim, önümüzdeki günlerde Bursaspor ile temasa geçerek Şener için pazarlıklara başlayacak. Teknik direktör Cesare Prandelli'nin defansın sağına mutlaka takviye istediği biliniyor. Galatasaray Yönetimi de italyan teknik adamın bu isteğini yerine getirmek için çalışmalarına hız verecek. (NTV Spor)