17 Ocak 2022 Pazartesi / 14 CemaziyelAhir 1443

Volkan Demirel'den Zorbay Küçük'e ilginç teklif!

Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel, 3-1 kaybettikleri Gaziantep FK maçının ardından hakem Zorbay Küçük'ü eleştirdi.

DHA8 Ocak 2022 Cumartesi 17:03 - Güncelleme: 8 Ocak 2022 Cumartesi 17:03

Spor Toto Süper Lig'in 20'nci haftasında Gaziantep FK, evinde VavaCars Fatih Karagümrük'ü 3-1 mağlup etti. Mücadele sonrası düzenlenen basın toplantısında Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel açıklamalarda bulundu.

Volkan Demirel, kazanan Gaziantep FK'yı kutlayarak maçın hakemi Zorbay Küçük'ü eleştirdi.

Maçın ikinci yarısında Furkan Soyalp'in ceza alanı içerisinde elle oynadığını ve penaltı verilmediğini dile getiren Demirel, "İlk yarıda oyuna fazla giremediğimizi düşünüyorum. Yediğimiz iki golle mağlup duruma düştük ilk yarıda. İkinci yarıda da bir gol yedik. İlk gol için de aynı şeyi söyleyebilirim. Hakem maçı kötü yönetti. O pozisyonda eğer penaltı ise hakemliği bıraksın, değilse de ben hocalığı bırakacağım. Doğru bir tanedir. Benim bildiğim penaltıydı. Bugün yanlış kararlar verilmiştir. Hoca tarafından sarı kartlar cepte tutulmuştur. Gaziantep'i tebrik ediyorum 3 puan aldı. Bizim bugün penaltımız tamamen yanlıştır. Hocamız bugün biraz maçın kontrolünü kaybetti. Maçın gidişatına yön veren penaltının verilmemesi oldu" dedi.