18 Temmuz 2024 Perşembe / 12 Muharrem 1446

Wolfsburg düşerse Yunus Mallı, yoksa Matias Vargas

Kiralık sözleşmesi sona eren Talisca'yı elden kaçıran Beşiktaş'ın hedefinde Sosa tarzında Beşiktaş'ın pas oyununa yardım edecek bir oyuncu var.

3 Haziran 2018 Pazar 07:00 - Güncelleme:
Wolfsburg düşerse Yunus Mallı, yoksa Matias Vargas

Beşiktaş transferde Matias Vargas'ı gündemine aldı! "Avrupa'nın en yaşlı takımı" haline gelen Beşiktaş'ta hedef artık genç ve satıldığı zaman kulübe gelir getirecek isimler. Bazı oyuncularla temasları olduğu bilinen siyah-beyazlılar için bir iddia da Arjantin'den geldi.

TyC Sports kanalı; Basel, M'Gladbach, Torino ve Wolfsburg'un da gündeminde olan Matias Vargas için Beşiktaş'ın da devrede olduğunu duyurdu.

BONSERVİSİ 10 MiLYON EURO

Vargas için kulübü Velez Sarsfield'ın 10 milyon euro bedel belirlediği almak isteyen takımlara bu rakamın altına düşülmeyeceği mesajı gönderdiği belirtildi. İlk etapta Basel, M'Gladbach, Torino'nun bu rakamı çok bulduğu masada sadece Beşiktaş ve Wolfsburg'un kaldığı iddia edildi.

Vargas'ın kariyerini düşündüğü için Almanya'ya sıcak baktığını ancak Wolfsburg'un tüm yatırımlara rağmen sürekli düşmemeye oynayan bir takım olmasından korktuğu iddia edildi. Vargas'ın Beşiktaş hakkında detaylı bilgi toplamaya başladığı belirtildi.

WOLFSBURG'A GİDERSE YUNUS MALLI GELECEK

Wolfsburg kulübünün ve Beşiktaş gibi Vargas'a olan ilgisi, Başkan Fikret Orman'ın iştahını kabarttı. Bir süre önce abisi İlhan Mallı'yı İstanbul'da konuk eden Başkan, Yunus Mallı'ya siyah-beyazlı formayı giydirmek istediğini anlatmıştı.

Başkan Orman, Wolfsburg'un kendilerinin de istediği Vargas için devrede olmasının kendileri için avantaj olduğunu yöneticilerle paylaştı. Eğer Vargas, Wolfsburg'u tercih ederse; kendilerinin de yedek kalacak Yunus Mallı için teklif yapabileceklerini ve işi bitireceklerini paylaştı.