01 Mart 2021 Pazartesi / 17 Recep 1442
Gece modu

Fernandes bardan eski yöneticisi Şeref Yalçın tarafından kovuldu!

Fernandes barda önce yumruk yedi, sonra da kovuldu...

29 Aralık 2013 Pazar 07:00 - Güncelleme: 29 Aralık 2013 Pazar 13:22
Gençlerbirliği kadrosuna alınmadığı için İstanbul’da kalan ve önceki akşam Oğuzhan Özyakup ile eğlenmek için gittiği La Boom adlı mekandan önce siyah beyazlı taraftarlarca yumruklandığı öne sürülen Fernandes’in bardan eski yönetici Şeref Yalçın tarafından kovulduğu ortaya çıktı.

Siyah-beyazlı taraftarlar, Gençlerbirliği karşısında alınan 1-0'lık mağlubiyetin faturasını Fernandes'e kesti. Yıldız oyuncu takım arkadaşı Oğuzhan Özyakup ile eğlenmek için gittiği mekânda taraftarların saldırısına uğradığı iddia edildi. Taraftarın "Takım yenilirken, siz eğleniyorsunuz" diyerek sözlü saldırıya başlamasıyla atışmaların başladığı mekanda, öfkesini alamayan bazı taraftarların Fernandes'e yumruk attığı iddia edildi.

Daha sonra eski yönetici Şeref Yalçın, “Takım şu anda Ankara’da yenilirken siz burada eğleniyorsunuz. Buna hakkınız yok” diyerek tepki gösterdi. Yalçın daha sonra mekan sahibinden iki oyuncuyu dışarı atmalarını istedi. Bardan atılan iki oyuncu daha sonra Reina’ya giderek eğlenmelerine devam etmişlerdi.

DIŞARI ATILDI

Gittiği bardan eski yönetici Şeref Yalçın tarafından kovulan Portekizli futbolcu Manuel Fernandes gece boyunca kendisine eşlik eden esmer kadınla başka bir eğlence merkezinin yolunu tuttu.