25 Haziran 2022 Cumartesi / 26 Zilkade 1443

Yunus Akgün: Sezon bittiğinde neler olacak göreceğiz

Adana Demirspor'da kiralık olarak forma giyen Yunus Akgün, Galatasaray ile sözleşmesinin sürdüğünü belirterek, 'Galatasaray'da sözleşmem devam ediyor. Sezon bittiğinde neler olacak göreceğiz.' dedi.

21 Nisan 2022 Perşembe 17:27 - Güncelleme:

Adana Demirspor'un orta saha oyuncusu Yunus Akgün, Kasımpaşa maçında istediklerini sahaya yansıtamadıklarını ve aldıkları mağlubiyetten dolayı üzgün olduklarını belirtti.

"TEK HEDEFİMİZ AVRUPA"

Trabzonspor maçını kazanarak mağlubiyeti unutturmak istediklerini vurgulayan Yunus, "Takım olarak iyi gidiyoruz. Tek hedefimiz Avrupa. Son 3 maçta iyi gidiyorduk, Kasımpaşa maçında istediğimiz sonucu alamadık ama lig çok zor artık. Son 5 maçımıza en iyi şekilde çıkıp kazanmak istiyoruz. Trabzonspor şu an şampiyonluğu bekliyor. Biz çok iyi hazırlanıyoruz. İlk maç hak etmediğimiz bir skor almıştık. İyi oynamıştık ve sonuca yansıtamamıştık. Bu maçı kazanmak için her şeyi yapacağız. Bu maçı da taraftarımızın desteğiyle kazanacağımızı düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

"SEZON BİTTİĞİNDE NELER OLACAK GÖRECEĞİZ"

Yunus, Galatasaray ile sözleşmesinin sürdüğünü anımsatarak, "Galatasaray'da sözleşmem devam ediyor. Şu an onu düşünmüyorum, tek hedefim Adana Demirspor'u Avrupa'ya götürmek. Bunun için çalışıyorum. Sezon bittiğinde neler olacak göreceğiz. Her takımın oyun sistemi farklı oluyor. Ben Adana Demirspor'un oyun sistemine tam uydum diyebilirim. Tabii ki Galatasaray'a gittiğimde nasıl olacak? Orada teknik direktör nasıl oynatıyor? Bunlar tabii ki önemli." şeklinde konuştu.