9 Ağustos 2022 Salı / 12 Muharrem 1444

Yusuf Yazıcı geri dönüyor! Yeni adresini resmen duyurdular

Devre arası transfer döneminde CSKA Moskova'ya katılan Yusuf Yazıcı Rusya'dan ayrılmaya hazırlanıyor. Moskova ekibi Yusuf Yazıcı'nın satın alma opsiyonunu kullanmama kararı aldı. Milli futbolcu Lille'e geri dönecek.

Star Gazetesi19 Mayıs 2022 Perşembe 23:12 - Güncelleme:

Ocak ayı transfer döneminde CSKA Moskova ile anlaşan Yusuf Yazıcı müthiş bir performans göstermiş ve Rusya'da adeta şov yapmıştı. UEFA'nın Rusya'ya uygulayacağı kupa ambargosu sonrası ise yabancı futbolcular Rusya'dan ayrılıp ayrılmama konusunda kararsız kalmıştı. Yusuf Yazıcı'nın ise durumunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Rus ekibi milli futbolcunun satın alma opsiyonunu kullanmama kararı aldı.

YUSUF YAZICI LİLLE'E GERİ DÖNÜYOR

2024 yılına kadar Lille ile sözleşmesi bulunan Yusuf Yazıcı sezon sonunda Moskova ekibinden ayrılarak eski kulübünün yolunu tutacak. Fransız ekibinin milli yıldız ile herhangi bir planının olduğu bilinmiyor. Fransız kulübü yeni sezonda Yusuf Yazıcı'ya kadroda ya yer verecek ya da yıldız oyuncu başka bir kulübün yolunu tutacak.

Cengiz Ünder, Avrupa'yı fethetti! İnanılmaz başarı...

YUSUF YAZICI'NIN CSKA KARNESİ

Rusya kariyerine fırtına gibi başlayan milli futbolcu ilk maçında gol sevinci yaşamıştı. Yusuf Yazıcı CSKA ile çıktığı 10 maçta 8 gole imza attı.

Star Gazetesi