03 Temmuz 2020 Cuma / 12 Zilkade 1441
Gece modu

Hercai yeni sezon fragmanı yayınlandı! Hercai yeni sezon ilk bölüm ne zaman?

Hercai yeni sezon ilk bölüm ne zaman? sorusunun yanıtı tüm izleyiciler tarafından arama motorunda araştırılıyor. Hercai yeni sezon fragmanı yayınlandı. Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in paylaştığı Hercai dizisi ilk sezonunda reyting rekorları kırdı. 31 Mayıs'ta ekranlara ara veren dizinin yeni sezonu için geri sayım başladı. Hercai yeni sezonun ilk fragmanında Reyyan, Miran'a soruyor 'Evliliğimiz için intikamından vazgeçecek misin?' Bu duruma tepki babaanneden gelir 'Demek düşmanımızla evleniyorsun!' der. Miran ise annesiyle yollarını ayırır. Hercai yeni sezon hakkında merak edilenlerin tümü haberimizde..

15 Eylül 2019 Pazar  07:44 - Güncelleme: 15 Eylül 2019 Pazar 07:44
Hercai yeni sezon ilk bölüm ne zaman? sorusu tüm Hercai takipçileri tarafından internette araştırılyıor. Hercai yeni sezon fragmanı izleyiciyle buluştu. Hercai yeni sezonunda Miran ile Reyyan birbirine giriyor. Reyyan, Miran'a “Dokunmayın aileme” diye isyan ediyor. Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan Hercai ilk sezonunu reyting rekorları ile tamamlanmıştı. Hercai yeni sezonu ile de izleyenlerin nefeslerini kesecek. Hercai dizisinin yeni sezonunun ilk bölümü 20 Eylül Cuma 20.00’de Atv’de yayınlanacak. Hercai yeni sezon hakkında tüm detaylar haberimizde... 
 
HERCAİ YENİ SEZON İLK BÖLÜM NE ZAMAN?
Hercai dizisinin yeni sezonunun ilk bölümü 20 Eylül Cuma 20.00’de Atv’de yayınlanacak.
 

HERCAİ YENİ SEZON FRAGMANI YAYINDA! 

 

HERCAİ SEZON FİNALİ ÖZETİ
Gönül, Azat'ın elinde ama bu durumu aleyhine kullanmayı ihmal etmiyor. Azize'yi arayan Gönül yalandan ağlayarak, Azat'ın ona eziyet ettiğini söylüyor. Hatta Azat bile Gönül'ün rol kabiliyetine şaşırıyor. Azize bu telefondan sonra deliye dönüyor. Bu sırada Reyyan, Miran'ın yanından sabah erkenden kayboluyor. Ama giderken aklı da kalbi de hala Miran'da ve onun inandığı hikayeyi düşünüyor.
 
Babasına karşı yapılan suçlamaları kabul emeiyor. Ve Miran Reyyan'ım yokluğunu fark edip kendini sokağa atıyor. Reyyan'ı bulduğunda Reyyan ondan kaçıyor. Miran ile Reyyan arasında bir kaçma kovalama yaşanıyor. Sonunda Miran Reyyan'ı yakalıyor. Miran her şeyi düzelteceğini söylüyor ama Reyyan her şeyi mahvettiğini haykırıyor. Miran evliliğinin kağıt üstünde olduğunu söylüyor ve dinlerse tüm gerçekleri anlatacağını söylüyor. Reyyan tek engelin Gönül olmadığını söylüyor ve aralarındaki engelin içindeki kötülük olduğunu söylüyor.
 

 
REYYAN İLE MİRAN AŞKI YENİDEN ALEVLENİYOR
Reyyan tarafından reddedilen Miran, Reyyan'dan yarına kadar zaman istiyor. Miran ilk iş Azize'ye resti çekiyor. Sonra Reyyan ile 24 saat geçirmek isteyen Miran bu işin sonunda istemezse Reyyan'ı rahat bırakacağını söylüyor. Miran içindeki masum yanları Reyyan'a göstermek istiyor. Reyyan Miran'ın hiç bilmediği yanları ile tanışıyor ve çok mutlu oluyor. Dilek ağacında dilek tutup, uçurtma uçuruyorlar.Reyyan ‘keşke böyle olmasaydı' diyerek Miran'a ilk umudu veriyor.
 
Hazar ile Miran karşılaşıyor. Hazar kızını istiyor. Miran, Hazar'a annesini aldığını ama Reyyan'ı alamayacağını söylüyor. Hazar ‘katil edeceksin sen beni sonunda' diyerek öfkeden deliye dönüyor. Bu sırada Gönül de iyice kendini kaybediyor. Azat telefonda annesi ile konuşurken Gönül tetiği çekiyor ve Azat yere yığılıyor. Handan silah sesi ile kahroluyor.