16 Ocak 2021 Cumartesi / 2 CemaziyelAhir 1442
Gece modu

Kara Kule oyuncuları kimler? Kara Kule fimi konusu nedir?

Bugün Atv ekranlarında saat 20:00'da yayınlanacak olan Kara Kule fimine dair araştırmalar hız kazandı. Kara Kule fimi konusu nedir? Kara Kule oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Stephen King'in 7 ciltlik roman serisinden esinlenerek çekilen filmin yönetmen koltuğunda Ron Howard var. Kara Kule fimi hakkında tüm detaylara haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

10 Ocak 2020 Cuma 09:24 - Güncelleme: 10 Ocak 2020 Cuma 09:24

Kara Kule fimi konusu nedir? Kara Kule oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Bugün Atv ekranlarında saat 20:00'da yayınlanacak olan Kara Kule fimine dair araştırmalar hız kazandı.  Stephen King'in 7 ciltlik roman serisinden etkilenerek çekilen film izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatacak. Kara Kule fiminin yönetmen koltuğunda Ron Howard var. Kara Kule fimi hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar.. 

KARA KULE FİMİ KONUSU NEDİR? 


Roland Deschain, bütün evreni bir arada tutan Kara Kule'nin yok olmasını engellemek için, Siyah Giyen Adam olarak bilinen Walter O'dim'e karşı sürdürdüğü, sonsuz bir savaş içinde esir kalmıştır. Dünyanın kaderinin pamuk ipliğine bağlı olduğu, iyi ve kötünün ters düştüğü bu son savaşta Roland, kaleyi Siyah Giyen Adam'dan koruyacak tek kişidir. Stephen King’in “The Dark Tower” isimli eserinin sinema uyarlaması olan filmin senaristliğini Akiva Goldsman üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ron Howard oturuyor.KARA KULE OYUNCULARI KİMLER? 


Nikolaj ArcelIdris ElbaMatthew McConaugheyTom TaylorClaudia KimFran KranzKatheryn WinnickDennis Haysbert