Recep İvedik 6 oyuncu kadrosunda kimler var? Recep İvedik 6 konusu nedir?

Şahan Gökbakar’ın 7 milyon 437 bin seyirci rakamıyla ‘Türk Sinema Tarihi’nin En Çok İzlenen Filmi’ olma özelliğini taşıyan son filmi Recep İvedik 5’ten sonra serinin son filmini de vizyona girdi. Recep İvedik 6 konusu nedir? Recep İvedik 6 oyuncu kadrosunda kimler var? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Recep İvedik 6’nın fragmanı 12 saatte 2.5 milyon kişi tarafından izlenerek, bir rekora daha imza atmıştı. Recep İvedik 6 filmi, 8 Kasım 2019’da seyirciler ile buluştu. Recep İvedik 6 hakkında tüm detaylar sizlerle..

10 Kasım 2019 Pazar  10:49 - Güncelleme: 10 Kasım 2019 Pazar 10:49
Şahan Gökbakar'ın uzun yıllardır canlandırdığı Recep İvedik karakterinin 6. filmi vizyona girdi. Recep İvedik 6 konusu nedir? Recep İvedik 6 oyuncu kadrosunda kimler var? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Recep İvedik 6’nın fragmanı 12 saatte 2.5 milyon kişi tarafından izlenerek, bir rekora imza atmıştı. Senaryosunu Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı, yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın üstlendiği filmde Recep İvedik bu kez Konya yerine yanlışlıkla Kenya’ya gidiyor. Recep İvedik 6'ya dair merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar.. 
 

 
RECEP İVEDİK 6 KONUSU NEDİR? 
Komedi türünün usta ismi Şahan Gökbakar, izleyicileri gülmekten kırıp geçirecek yeni serisi Recep İvedik 6’ya ilişkin en son gelişmeleri ve bu yıla damgasını vuracak sinema projesi hakkında önemli tüyoları paylaşarak Afrika savanalarında çekiminin gerçekleştirileceğini ve bir sonraki serisinin de Afrika yahut Uzakdoğu'da geçeceğini ifade etti.
 
Diğer taraftan seyircisinin dört gözle beklediği Recep İvedik 6 isimli sinema projesinin afişi yayınlanarak, ''Recep'in Yeni Macerası'' şeklinde bir yazı paylaşılırken, afişte beyaz perde filminin başrol koltuğunda oturan efsaneleşmiş karakter Recep İvedik'in gömleğinin bir gorilin elinde bulunması ve havada arıza yapmış olan bir uçağın irtifasını kaybetmiş olduğunu yansıtan fotoğraf yayınlandı. gibi karşısına çıkan problemleri ‘kendi yöntemleriyle’ çözmektedir.
 

 
RECEP İVEDİK 6 OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR? 
Şahan Gökbakar - Recep İvedik
Nurullah Çelebi - Nurullah
Somer Karvan - Tur Rehberi
Furkan Bayraktar - Fazil
Mustafa Dok - Tefo