15 Ağustos 2020 Cumartesi / 25 ZilHicce 1441
Gece modu

Replikalar konusu ne? Replikalar filmi oyuncuları kimler?

Bu akşam Star Tv'de saat 20:00'da izleyiciler ile buluşacak olan Replikalar filmi hakkında internet araştırmaları gerçekleştiriliyor. Replikalar konusu ne? Replikalar filmi oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Başrollerinde Keanu Reeves, Alice Eve ve Thomas Middleditch gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Replikalar filmi izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatacak. Türkiye'de sadece 6 hafta boyunca vizyonda kalan film 72.407 seyirci tarafından izlendi ve 1.067.415,06 TL hasılat elde etti. Replikalar filmi hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar..

23 Ekim 2019 Çarşamba  16:10 - Güncelleme: 23 Ekim 2019 Çarşamba 16:10
Star TV ekranlarında bu akşam saat 20.00'da yayınlanacak olan Replikalar filmi hakkında internet araştırmaları gerçekleştirilyor. Replikalar konusu ne? Replikalar filmi oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Replikalar filmi bu akşam TV ekranında ilk kez izleyici ile buluşacak. Ocak 2019 yılında vizyona giren Replikalar filminin yönetmen koltuğunda Jeffrey Nachmanoff yer alıyor. Filmin çekimleri ABD, İngiltere, Çin ve Porto Riko'da tamamlandı. Replikalar filmine dair merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. 
 

 
REPLİKALAR KONUSU NE? 
Başarılı nörobilimci William Foster, işine ve ailesine tutkuyla bağlı olan bir adamdır. Emeklerinin karşılığını almak için uğraşan bilim adamı büyük bir proje üzerinde çalışmaktadır. Bir insan zihnini başarılı bir şekilde bilgisayara aktarabilmenin eşiğindeki adamın dünyası, ailesinin hayatını kaybettiği bir trafik kazası ile altüst olur. Onları diriltmek için çaresizce uğraşan Foster, ailesinin klonlarını yaratmak için meslektaşı Ed Whittle ile çalışmaya başlar. Ancak kaybettiği 4 kişilik ailesinden yalnızca 3 kişiyi geri getirebilme şansı olduğunu anladığında büyük bir karar vermek zorunda kalacaktır...
 

 
Bilim kurgu sinemasının temel taşlarından olan Matrix, aksiyon filmi Hız Tuzağı ve özgürlüğü iliklerinize kadar hissettiren Kırılma Noktası gibi yapımlarla akıllara kazınan, son yıllarda ise şık aksiyon John Wick serisi ile sinemalarımızda arz-ı endam eden başarılı oyuncu Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği bilim kurgu filminin yönetmen koltuğunda 2008 yapımı “Hain” filmiyle tanınan Jeffrey Nachmanoff oturuyor.
 
REPLİKALAR FİLMİ OYUNCULARI KİMLER? 
Replikalar filminin başrollerinde Keanu Reeves, Alice Eve, Thomas Middleditch, Emjay Anthony, Aria Lyric Leabu, Emily Alyn Lind, John Ortiz, Nyasha Hatendi, Amber Rivera, Sunshine Logrono, Jeffrey Holsman, Omar Cruze Soto yer alıyor.