27 Mart ŞOK aktüel ürünler kataloğu! Bu hafta indirimli ŞOK aktüel ürünler listesinde neler var!

“İndirimli ŞOK aktüel ürünler kataloğunda neler var?” 27 Mart Şok aktüel ürünler kataloğunun yayınlanması sorası uygun fiyata kaliteli ürünler almak isteyen vatandaşlar bu sorunun yanıtını arıyor. İndirimli ŞOK aktüel ürünler tüketici tarafından yoğun ilgi görüyor. Vatandaşlar internet üzerinden katalogda yer alan cazip fiyattaki ürünleri sorguluyor. ŞOK'ta bu hafta bakım ürünlerinden, ev tekstiline ve daha çok fırsatın yer aldığı listenin tam halini sizler için hazır hale getirdik. Seramik tabanlı ütü 79,90 TL, çift kişilik nevresim takımı 79,90 TL, Vakumlu Çantalı Hurç’u 19,952e alablirsiniz. İşte haberimizin detayları…

27 Mart 2019 Çarşamba  12:20 - Güncelleme: 27 Mart 2019 Çarşamba 12:20
 

27 Mart ŞOK aktüel ürünler kataloğu her hafta olduğu gibi yine fırsatlarla dolu. Açıklanan katalog sonrası vatandaşlar “hangi ürünü uygun fiyata alırım?” sorusuna cevap arıyor. İndirimli ŞOK aktüel ürünler tüketici tarafından yoğun ilgi görüyor. Vatandaşlar internet üzerinden katalogda yer alan cazip fiyattaki ürünleri sorguluyor. ŞOK'ta bu hafta bakım ürünlerinden, ev tekstiline ve daha çok fırsatın yer aldığı listenin tam halini sizler için hazır hale getirdik. Seramik tabanlı ütü 79,90 TL, çift kişilik nevresim takımı 79,90 TL, Vakumlu Çantalı Hurç’u 19,952e alabilirsiniz. İşte haberimizin detayları…

 
ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER İNDİRİM KATALOĞU YAYINDA! (27 MART- 2 NİSAN 2019)
 
27 Mart ŞOK aktüel ürünler indirim kataloğu tüketicisinin beğenisine sunuldu. ŞOK aktüel 27 Mart-2 Nisan indirimleri bu hafta dört sayfalık bir katalog ile tanıtılıyor. Her sayfasında birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı ŞOK kataloğu kampanya hakkındaki tüm detaylara yer veriyor.
 

 

 

 

 
 
 
 
ŞOK MARKET HAKKINDA
 
Türkiye’nin 81 ilinde 6.364’ü aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.
 
Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.
 
2015’in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 yılında net 699 adet, 2016’da 1.000 adet ve 2017’de 1.100 adet yeni mağaza açtık. Müşterilerimize keyifli bir atmosfer yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla son üç yılda toplam 2.747 adet mağazamızı da yenilemiş bulunmaktayız.
 
Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdık. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz.
 
Zengin ürün portföyümüzde özgün markalarımız ile ulusal markaları da bir arada bulundurarak, müşterimize daha çok seçenek sunuyoruz ve müşterilerimizin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılıyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunuyoruz.
 
Sebze meyve alanında ki uzmanlığımız ile temin edilen mahsülleri “dağıtım merkezlerimizden mağazalarımıza” 24 saat içerisinde müşterilerimize en taze biçimde ulaştırıyoruz.
 
Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye’nin en önemli perakendecilerinden biriyiz. Müşterilerimize bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunuyoruz.
 
Farklılaşmış iş modelimiz, “her gün düşük fiyat” politikamız ve farklı formattaki kampanyalarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
 
 
 
İşte bu nedenlerle Şok size ‘Yeter de Artar’ diyoruz.
 

Tarla sürerken düşen çiftçinin üzerinden geçen traktör 1 kilometre gidip direğe çarptı

BM resmen ilan ediyor: Türkiye'nin ilk hamlesi belli oldu
BM resmen ilan ediyor: Türkiye'nin ilk hamlesi belli oldu

BM resmen ilan ediyor: Türkiye'nin ilk hamlesi belli oldu

O ismi açık açık hedef gösterdi
O ismi açık açık hedef gösterdi

O ismi açık açık hedef gösterdi

Türkiye harekat planını hazırladı... Başkan Erdoğan: Bir gece ansızın gelebiliriz
Türkiye harekat planını hazırladı... Başkan Erdoğan: Bir gece ansızın gelebiliriz

Türkiye harekat planını hazırladı... Başkan Erdoğan: Bir gece ansızın gelebiliriz

Hareketlilik uydu fotoğraflarına yansıdı
Hareketlilik uydu fotoğraflarına yansıdı

Hareketlilik uydu fotoğraflarına yansıdı