15 Haziran 2024 Cumartesi / 9 ZilHicce 1445

Survivor Barış Murat kimdir? Survivor yarışmacısı Barış Murat Yağcı'nın boyu kaç?

Survivor Barış Murat Yağcı ve Survivor 2020 yarışmacılarının hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Boyunun uzunluğu ve sportif kişiliği ile dikkat çeken Barış Murat Yağcı da bu yarışmacılar arasında yer alıyor. Barış Murat Yağcı, Survivor 2020'de Ünlüler Takımı'nda yer alıyorken takım içerisindeki yalnızlaşması sonrası Gönüllüler takımına geçti. Peki, Survivor Barış Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı nereli, boyu kaç? İşte Survivor Barış Murat Yağcı hakkında merak edilenler...

13 Nisan 2020 Pazartesi 09:33 - Güncelleme:
Survivor Barış Murat kimdir? Survivor yarışmacısı Barış Murat Yağcı'nın boyu kaç?

Survivor Barış Murat Yağcı kimdir? sorusu Survivor izleyicileri tarafından araştırılıyor. Barış Murat Yağcı, Survivor 2020'de Ünlüler Takımı'nda yarışırken daha sonra Gönüllüler takımına geçti. Survivor Barış Murat Yağcı hem oyunlardaki performansı ile hem de fiziğiyle gündeme geldi. İzleyenler; Survivor Barış Murat Yağcı kimdir, Survivor yarışmacısı Barış Murat Yağcı'nın boyu kaç? sorularının yatınını aratıyor. İşte Survivor Barış Murat Yağcı ile ilgili detaylar

Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı kaç yaşında? Boyu kaç? soruları, 2020 Survivor izleyicilerinin gündeminde. Oyunculuk deneyimiyle de tanınan Barış Murat Yağcı Survivor 2020'nin iddialı isimleri arasında bulunuyor. Barış Murat Yağcı'nın kısaca hayatı haberimizde.

SURVİVOR BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

Survivor Ünlüler takımının en tanıdık isimlerinden biri olan Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir’de gözlerini hayata açmıştır. 29 yaşında olan ve ikinci üniversitesine halâ devam eden genç yarışmacı, diziler, basketbol gibi alanlarda bizlere kendisini tanıtmayı başarmıştır.

Kiralık Aşk, Şevkat Yerimdar ve Kocamın Ailesi gibi dizilerde oyunculuk yapmıştır.

Efes Pilsen Spor kulübünde basketbol kariyerini sürdürürken, geçirdiği talihsiz sakatlıktan sonra basket kariyerinden vazgeçmek zorunda kalmıştır. Best Of Turkey yarışmasında birinci seçilerek yapımcıların dikkatini cezbeden Barış Murat Yağcı, Survivor ekranlarında da kendisini uzun bir süre konuşturacak gibi duruyor.

192 CM gibi uzun bir boya sahip olan genç yarışmacı, sadece 88 kilodur. Bunun dışında kova burcunun özelliklerini taşıdığını ifade eden genç yarışmacıya, Survivor sürecinde başarılar diliyoruz.