31 Ekim 2020 Cumartesi / 14 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Eren HATTATOĞLU
ehattatoglu@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Adil yeniay doğuyor...

22 Ocak 2017 Pazar

Bu hafta, yeni başlangıçlara zemin hazırlayan ‘adil’ bir yeniay doğuyor. Yeniayın enerjisi doğduktan sonra ortaya çıkacak ve 10 gün boyunca titreşimler yaymaya devam edecek. Öncesi plan ve hazırlıklık yapnak için çok uygun. Herhangi bir şeye yeniay ile başladığımızda arzuladığımız gibi gelişme ve sonuçlanma şansı yüksek.

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan 

Yeniayın enerjisi arkadaş çevrenizi genişletmenize yardımcı olabilir. Hafta sonuna doğru kalabalık bir aktiviteye davet edilebilirsiniz. Düğün, parti, ticaret fuarı gibi bir etkinlik olabilir. Aşka gelince, duygularınızı gizleme eğiliminde olacak ve yurt dışı bağlantılı bir engelle karşılaşacaksınız.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs   

Kariyerinizde yeni bir atılım yapmak istiyorsanız, hazırlığınızı yapmalı ve yeniayın hemen ardından harekete geçmelisiniz. Ancak bu hiç kolay olmayacak, yorulacaksınız ve büyük bir engeli aşmanız gerekecek. Bir arkadaşınızla parayla ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz.

İKİZLER 22 Mayıs - 21 Haziran       

Partnerle ilgili bir sıkıntınız olabilir. Diğer yanda ufuklarınızı açacak ve büyük düşünmenize yardımcı olacak bir yeniay doğacak. Yeniayla beraber yurt dışı bağlantılı işler, yabancılar, seyahat, eğitim, medya, İnternet ve yayıncılıkla ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz.

YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz  

Kendi maaşınız dışında kalan ortak gelirler dediğimiz kaynaklarda yeni girişimleriniz olabilir. Kariyerinizde çok zor bir noktadan büyük bir cesaretle geçebilir, imkansız gibi görünen bir işi başaracaksınız. Diğer yanda iş ortamınızda engellerle karşılaşabilirsiniz.

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos 

Senenin bu zamanında güneş size en uzak konumda olduğundan doğrudan desteklemez ama size partneriniz aracılığıyla ulaşır. Bu haftanın yeniayı da hem özel, hem de iş hayatınızdaki yakın ilişkilere enerji verecek. İlişkinizde yeni bir aşamaya gelebilir.

BAŞAK 24 Ağustos - 22 Eylül 

Oturduğunuz ev veya anne babanızla ilgili sorumluluklar artabilir. Diğer yanda bu haftanın yeniayı, yeni işler, iş ortamınızda yenilikler, hem evde, hem de iş yerinizde yardımcılarla ilgili yeni seçenekler getirebilir. Yeniayın ardından ev hayvanı edinmeyi ve ayrıca spora başlamayı düşünebilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim - HAFTANIN ŞANSSIZI

Yöneticiniz Venüs’ün, soğuk Satürn’den aldığı darbe, çok kısa bir süre için ışıltınızı kaybetmenize ve kendinizi karamsar hissetmenize neden olabilir. Yeniayın enerjisi ise oturmuş değil de, yeni başlayan ilişkileri etkileyecek. Hayatınızda yeni birisi girebilir. Çocuklarla ilgili gelişmeler de olabilir.

AKREP 24 Ekim - 22 Kasım 

Eve ait planlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir yeniay doğuyor. Taşınmak, ev satmak, satın almak gibi işlerle uğraşabilirsiniz. Anne veya babanızın işleriyle de ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak aynı zamanda parayla ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz.

  YAY 23 Kasım - 21 Aralık 

Daha hareketli olacağınız ve seyahat imkanlarınızın artacağı bir dönem başlıyor. Yeniayın ardından gelen günlerde şehir dışına çıkabilirsiniz. Yakın akrabalarınızla daha sık görüşebilir ve birlikte çeşitli planlar yapabilirsiniz. Alternatif olarak eğitimle ilgili planlarınızda harekete geçmeniz mümkün.

OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak

Çok hoş geçebilecek bir seyahat fırsatından farkında olmadığınız korkular yüzünden vaz geçebilirsiniz.  Diğer yanda cumartesi günü doğacak olan yeniay, maddi koşullarla ilgili yeni kapılar açabilir. Bütçe yapabilir, nakit akışınızı düzenleyebilir ve borçlarınızı yapılandırabilirsiniz.

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat - HAFTANIN ŞANSLISI

Senede bir kez doğan kendi burcunuzdaki yeniay, doğum günü hediyeniz gibidir. Hayatınızda neye başlamak ve hangi konuda ilk adımı atmak istiyorsanız, cumartesi günü yeniay doğduktan sonra harekete geçmelisiniz. Bir arkadaşınızın sıkıntısından dolayı planlarınızı erteleyebilirsiniz.

BALIK 19 Şubat - 20 Mart  

Aşk ve güzellikler gezegeni Venüs burcunuzda ama Cumartesi günü soğuk Satürn’den etkileniyor. Duygularınızdan emin olamayabilir ve ilişkinizi sorgulayabilirsiniz.  Diğer yanda yeniayın enerjisi iç dünyanıza kapanmanıza ve kendinizi yenilemenize yardımcı olacak.