07 Ağustos 2020 Cuma / 17 ZilHicce 1441
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Astrofiber

12 Eylül 2012 Çarşamba

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Güne aile ilişkilerinde yaşanan gerginlik ve duygusal çatışmalarla başlamanıza rağmen ilerleyen saatlerde; kendinizi daha keyifli ve neşeli hissetmeniz mümkün. Özellikle aşk ilişkilerinde girişimlerde bulunabilir, kendinizi güzel bir dille ifade edebilirsiniz. Ani kararlar alarak, sevdiklerinize sürprizler yapabilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İletişimde aksamalar, engellenmeler ve çalışma arkadaşlarınız aranızda ki çatışmalar canınızı sıksa da günün devamında eve ve aileye dair konular keyfinizi yerine getirecektir. Yaşadığınız ortamı güzelleştirmek için dekoratif çalışmalar yapabilir, sıcak aile ilişkilerinden dolayı özgüveninizi tazeleyebilirsiniz. Beklenmedik ve gizli destekler gayrimenkullerle ilgili girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Ekonomik konularla ilgili kısıtlanmalar, keyif ve hobileriniz için yapacağınız  harcamalardan vazgeçmenizi gerektirebilir. Bugün yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilirsiniz. Sevdiklerinizden beklediğiniz haberleri alabilir, kişisel gelişiminize katkıda bulunacak eğitimlere katılabilir, heyecan dolu yolculuklara çıkabilirsiniz. Sürprizlere hazır olun.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sabah erken saatlerde ilişkilerde çatışmalar ve gerginlik yaşasanız bile sonrasında gelişen olaylar keyfinizi yerine getirebilir. Ekonomik konularla ilgili ani gelişmeler sürpriz kazançlara ve işbirliklerine yol açabilir. Çalışma ortamınızdan ve üstlerinizden gelecek destekle gelir kaynaklarınızda değişiklik olabilir, konfor ve lükse yönelik harcamalardan kaçınmalısınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Birkaç gündür devam eden depresif ve eylemsiz ruh hali bugün yerini neşeli ve özgüveni yüksek tavırlara bırakıyor. Burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay’ ın da etkisiyle kendinizi ifade edebilir, ilişkilerde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplardan alacağınız destek, yaşamınızı güzelleştirecek adımları atmanızı, harekete geçmenizi sağlayabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Hedeflerinize varmak ve gruplar içinde yer almak istemenize rağmen ekonomik konular sizi engelleyebilir. Zaten günün ilerleyen saatlerinde daha fazla yalnız kalmaya ve içe dönmeye ihtiyaç hissedebilirsiniz. Finansal konularda yaşanan değişim, gizli ilişkiler ve kulislerden destekle hızlanabilir. Beklenmedik haberler ve paylaşımlar sürprizlere, işbirliklerine yardımcı olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Güne endişeli ve huzursuz başlasanız bile, ilerleyen saatlerde yaşanan gelişmeler sizi mutlu edecektir. Eşiniz, ortağınız ya da işbirliklerinizden alacağınız destekle geleceğe dair hedeflerinizi yenileyebilirsiniz. Danıştığınız kişiler ufkunuzu açacak fikirler verebilir. Arkadaşlarınızla beraber keyifli zaman geçirebilir, gruplar içinden size keyif verecek ilişkiler gelişebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Birkaç gündür ilişkilerde yaşanan gerginlik bugün yerini daha keyifli ve neşeli birlikteliklere bırakabilir. Çalışma ortamınızdan ve iş arkadaşlarınızdan alacağınız beklenmedik destek, sosyal ortamınızda ve kariyerinizde başarılı işbirlikleri kurmanızı sağlayabilir. Sevdiğinizle toplum içinde yer alabilir, sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Duygusal paylaşımlarda yaşanan hassasiyet, ilişkilere gerginlik getirmiş olsa da günün ilerleyen saatlerinde, özgüveniniz ve cesaretiniz artabilir. Sevdiklerinizin sizin için hazırladığı sürprizler hayata bakışınızı değiştirebilir. Akademik eğitim, mahkeme, medya ve yurtdışıyla ilgili konular hayatınıza farklı işbirlikleri ve ilişkiler getirebilir. Görüş ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İlişkilerde birkaç gündür devam eden gerginlik, kariyerinizde de engellenmelere yol açabilir. Fakat gelişen finansal işbirlikleri yolunuzun açılmasına yardımcı olabilir. Ailenizden alacağınız beklenmedik destek, fırsatlarla karşılaşmanıza ve sürprizlere yol açabilir. Ortaklıklardan ve eşinizin kaynaklarından faydalanabilir, ekonomik konularda güvene dayalı ilişkiler geliştirebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İş ortamınızda yaşanan yorgunluk ve gerginlik, günün ilerleyen saatlerinde yerini neşeli ve keyifli işbirliklerine bırakabilir. Eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerle aranızda güvene dayalı anlaşmalar gerçekleşebilir. Sürpriz haberler farklı bakış açılarıyla gelişmelere neden olabilir. Beklenmedik yolculuklar, eğitimler ve girişim fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sevdiklerinizle ilişkilerinizde finansal çatışmalar yaşansa da iş ortamınızda yaşanacak keyifli gelişmeler neşenizi yerine getirecek. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güven veya romantizm duygusu ön plana çıkabilir. Ekonomik konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabileceğiniz proje ve işbirlikleri içinde yer alabilirsiniz. Bugün kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçebilirsiniz.