• $ 5,6913
  • € 6,3238
  • 272.777
  • 103072
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54

Hakan Albayrak

halbayrak@stargazete.com

Erdoğan’a duydukları kinde boğulmak üzere olan bazı kardeşlerimize

20 Ağustos 2014 Çarşamba

Hadi itiraf edin; Erdoğan başörtüsü yasağını kaldırmayı başaramasaydı sevinecektiniz. Başörtüsüne özgürlük Erdoğan'a 'puan' kazandırdı diye hasetten çatlıyorsunuz. 'İşte Erdoğan ve şurekasının gerçek yüz' diyebilmek için çarkın geriye dönmesini ve başörtüsü yasağının bir şekilde geri gelmesini de için için arzu ettiğinize eminim. Yoklayın içinizi, iyice yoklayın ama; doğru söylediğimi hiç değilse kendi kendinize itiraf edin.

Hadi itiraf edin; İsrail aleyhtarı olduğunuz hale İsrail'le ortak hava ve deniz tatbikatlarına son verilmesine -son veren Erdoğan olduğu için- üzülüyorsunuz; "Keşke bunu yapma şerefi Erdoğan'a nasip olmasaydı" diye geçiriyorsunuz içinizden; Erdoğan'a karşı argümanınız tükeneceğine İsrail ensemizde boza pişirmeye devam etseydi daha iyi olacaktı size göre! Erdoğan şimdi Gazze'den yardım elini çekse, İsrail'le safları eskisinden de ziyade sıklaştırsa, Gazze'yi bombalayan İsrailli pilotların eğitim uçuşlarına Türkiye'nin bütün hava sahasını açsa mutluluktan uçacaksınız, değil mi? İsrail Türkiye'yi işgal etse, Erdoğan'a 'puan' kaybettiriyor diye ona bile sevinecek haldesiniz!

Hadi itiraf edin; Erdoğan Kürt Açılımı'ndan tornistan etse, Cemal Gürsel'in dediği gibi Erdoğan da Kürtlere birdenbire 'Size Kürt diyenin yüzüne tükürün!' diye seslense, memleket bu mevzuda 12 Eylül faşizmine geri dönse, 'Oh! Tayyip Kürtleri kaybediyor!' diye zil takıp oyanayacaksınız! Barış süreci başarısızlıkla sonuçlansa, yine kan gövdeyi götürmeye başlasa, memlekete zerre kadar acımayıp Erdoğan'ın 'puan' kaybını çılgınca kutlayacaksınız, değil mi?

Hadi itiraf edein; paralelciler memlekete şöyle bomba gibi bir gol atsa, 28 Şubat ihya olsa, pislik olsa da ne olursa olsa, yeter ki Erdoğan sallansa zevkten kuduracaksınız!

Devletin zirvesinde Erdoğan'ı göreceğinize azılı bir Kemalist'i görmeyi tercih edersiniz, hadi itiraf edin!

Delilik bu.

10 metrelik bilinmeyen yaratık korku ve paniğe neden oldu

10 metrelik bilinmeyen yaratık korku ve paniğe neden oldu