20 Ekim 2020 Salı / 3 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 13.06.2014

13 Haziran 2014 Cuma
Koç 21 Mart - 20 Ni­san
 Bugün gerçekleşecek dolunay ile birlikte sizi huzursuz eden koşullara veya beklentilerinizden fazla emin olmamanıza rağmen bir karara varabilirsiniz. Kardeşler, yakın çevrenizle dedikodu veya bilgi akışının yanılgılı olmasından dolayı bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Finansal konularda güven krizi yaşayarak, ilişki ve ortaklıkları sonlandırabilirsiniz.
 
Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs
 
Dolunay sizi maddi konularda bir karar aşamasına getirebilir. İşbirliği olduğunuz kişilerle ya da eşinizle aranızda oluşabilecek güven krizi dönüşü olmayan adımlar atmanıza neden olabilir. Daha huzurlu olabilmek için harcamalarınızla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi ticaret, aracılık veya eğitimle ilgili alanlarda kullanabilir; ortaklaşa paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
 
İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran
 
Dolunay; ikili ilişkiler ve ortaklıklarınızla ilgili yeni gelişmelere; bitiş ve başlangıçlara açık olduğunuzu göstermekte. Sürecini doldurmuş olan işbirliklerini sonlandırabilir veya birlikteliğinizi hızlı bir kararla ciddiyete dökebilirsiniz. Karşılaşacağınız düşmanlıklar, güven duygunuzu sorgulayarak geçmiş sorunları kökten temizlemenize neden olabilir.
 
Yengeç     22 Haziran - 23 Temmuz
 
Bilinçaltı düşüncelerin sizi oldukça yorduğu bir süreçtesiniz. Dolunayla birlikte korkularınızla yüzleşebilir; eğitim, anlaşmalar ya da kardeşlerle ilgili sonlandırmakta zorlandığınız konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar ve dedikodular zihin karışıklığına neden olabilir. Sözlerinizin bedelini ödemek zorunda kalabilirsiniz.
 
Aslan  24 Temmuz - 23 Ağustos
 
Hedefleriniz, geleceğe yönelik planlarınız veya içinde yer aldığınız gruplarla ilgili gelişmeler sizi meşgul etmekte. Dolunay, bu konularda nasıl bir yol izlemeniz; varsa eksiklerinizi görmeniz açısından farkındalık yaratabilir. Kariyeriniz ve aileniz arasında seçimlere zorlanarak, güven krizleri yaşayabilirsiniz. Bitmesi gereken ilişkiler içinde olduğunuzu fark edebilirsiniz.  
 
Başak  24 Ağustos- 23 Eylül
 
İşiniz, kariyer hayatınız ve aileniz arasında ikilemde kaldığınız bir süreçtesiniz. Üzerinde çalıştığınız projelerle ilgili gelişmeler gündeminizde önem kazanırken artık net bir karar alma istediğindesiniz. Gelişmeler; görüş ve düşüncelerinizde farkındalığa yol açarak ya hep ya hiç noktasına gelmenize neden olabilir. Güven duygunuzun zedelenmesi sizi sert önlemler almaya itebilir.
 
Terazi 24 Eylül - 22 Ekim
 
Görüş ve düşüncelerinizde ki karmaşa;  dolunayın güçlü enerjisiyle birlikte yerini hayata karşı yeni bir bakış açısı oluşturmanıza bırakacaktır. Eğitim, yurtdışı ve medya alanında çalıştığınız konularda bir karara varabilir; belki yön değişikliği yapabilirsiniz. Ekonomik konularda ki güvensizliğiniz bütçenizle ilgili sert önlemler almanıza neden olabilir. 
 
Akrep  23 Ekim - 22 Kasım
 
Bugün gerçekleşecek olan dolunay sizi finansal konularda bir karar aşamasına getirebilir. Kredi, alacak ve borçlarla ilgili bir süredir sizi zorlayan konularda bir sonlanma yaşayabilirsiniz. İlişkilerde, ortaklıklarda ya da işbirliklerinde yaşanan güven krizleri endişelerinizi artırarak sert tepkiler göstermenize ve yeni başlangıçların yollarını aramanıza yol açabilir. 
 
Yay  23 Kasım - 22 Aralık
 
Burcunuzda meydana gelecek olan dolunay, ikili ilişkiler ve ortaklıklarınız açısından önemli bir karar aşamasında olduğunuzu göstermekte. Beraberliğinizin muhasebesini yapabilir; hayatınıza farklı bir yön çizmek isteyebilirsiniz. Zaten bir süredir zihninizi meşgul eden ve güven krizlerine yol açan düşmanlıklar artık somut ve net adımlar atmanızı gerektirmekte.
 
Oğlak  23 Aralık - 20 Ocak
 
Güven krizleri, keyif aldığınız konulardan vaz geçmenizi ve sevdiklerinizle ilişkilerinizi yeniden değerlendirmenizi yol açabilir. Çalışma hayatının getirdiği yoğunluk ve stresin sağlığınız üzerinde olumsuz etkileri altındasınız. Dolunayın güçlü enerjisiyle birlikte hem zihinsel hem bedensel şikâyetleriniz artabilir artık dinlenmenin gerekliliğini hissedebilirsiniz. 
 
Kova  21 Ocak - 19 Şubat
 
Dolunayla birlikte hareketli olan aşk hayatınızda yeni gelişmeler yaşanabilir; iş ve aile yaşamınızda ki krizlerin sonucunda keyif aldığınız konuları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Karar aşamasında olmanız sizi zorlayarak, eyleme geçmenize yol açabilir. Güvenli ortamınızdan vazgeçmeniz gerekebilir.Yeteneklerinizi sosyal ortamlarda paylaşabilir; ilgi çekebilirsiniz. 
 
Balık 20 Şubat - 20 Mart
 
Bugün gerçekleşecek dolunay; ev, aile ve kariyerinizle ilgili alanlarda etkili olacaktır. Bir süredir düşündüğünüz tadilat ve tamiratı yapabilir veya istediğiniz taşınmayı gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda yabancılar, ticaret ve eğitimle ilgili konularda karşılaşacağınız fırsatlar yeni tecrübeler yaşatabilir. Görüş ve düşünceleriniz üzerinde ki baskının artması güven krizlerine yol açabilir.