03 Ağustos 2020 Pazartesi / 13 ZilHicce 1441
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 14.01.2013

14 Ocak 2013 Pazartesi

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Özellikle sabah saatlerinde işlerinizde aksama, başladığınız işlerin tamamlanmaması söz konusu. Bugün var olan çalışmalarınızı sürdürmeli, yeni girişimlerden uzak durmalısınız. Öğleden sonra ise kendinizi yalnız hissedebilir, hayallere dalmak isteyebilirsiniz. Çevrenizden izole olarak kendi içinize dönerek ileriye yönelik düşünceler içinde olabilirsiniz. Sezgileriniz yükselebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün girişimlerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda ki planlarınızı erteleyebilir, çalışmalarınızdan beklediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Öğleden sonra gruplar içinde yer alabilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Geleceğe dair hayaller kurabilir, hedef ve ideallerinizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Fakat beklentilerinizi yüksek tutmamalısınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Öğleden sonra iş ve sosyal hayatınızda daha ön planda olmak isteyebilirsiniz fakat önünüzü görmekte zorlanabilir, girişimlerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz. Kararsız kalabilir, harekete geçmekte sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yaratıcılık isteyen işlerde çalışabilir hatta hayallerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Sezgilerinize güvenerek yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sabah saatlerinde finansal konularda ki girişimleriniz sonuçlanmayabilir, borç ve alacaklarınızla ilgili beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha hayalci ve kararsız davranabilirsiniz. İnanç ve görüşlerinizi ifade etmek yerine duygularınıza kapılarak teslimiyetçi olabilirsiniz. Mahkeme, medya, yurtdışı ve yüksek eğitimle ilgili beklentileriniz hemen sonuçlanmayabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Ortak girişimlerde bulunduğunuz işlerde aksamalar yaşayabilir, yakın ilişki de olduğunuz kişilerle aranızda iletişimsizlik ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Öğleden sonra finansal konularla ilgili harekete geçmek isteseniz de önünüzü görmekte zorlanabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sezgileriniz çok güçlenebilir, yakınlarınızla derin paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün çalışma hayatınızda işler istediğiniz gibi ilerlemeyebilir, başladığınız projeler sonuçlanmayabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar olabilir, gündelik yaşamınızda sakarlıklar yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise ilişkiler ön plana çıkabilir, şartların size bağlı olmadığı, kadersel gelişmeler yaşanabilir. Hayallerinizde ki kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Aşk ilişkilerinde beklentileriniz karşılanmayabilir, girişimlerinizde sonuçlar alamayabilirsiniz. Risk aldığınız konularda olumlu gelişmeler alabilmek için daha fazla zamana ihtiyacınız olabilirsiniz. Öğleden sonra iş hayatınıza odaklanmanız gerekebilir ama karar almakta zorlanabilirsiniz. Önünüzü göremediğiniz için düşüncelerinizde netleşemeyebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sabah saatlerinde ev ve aileye dair konularda gelişmeler durabilir, gayrimenkul yatırımlarında da ertelenmeler ve aksilikler olabilir. Öğleden sonra ise aşk ilişkilerinde romantik anlar yaşanabilir. Sevdikleriniz için fedakarlık yapabilir, sezgilerinize güvenerek yaratıcılık gerektiren konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Fakat girişimleriniz beklediğiniz hızda ilerlemeyebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılabilir ya da kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra aileniz için fedakarlık yapmanız gerekebilir fakat önünüzü görememeniz karar almanızı engelleyebilir. Var olan işlerinizi tamamlayarak yeni başlangıçları ertelemenizde fayda var. Sezgilerinize güvenerek yatırımlara yönelebilir, araştırmalar yapabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün ekonomik konularla ilgili girişimleriniz istediğiniz gibi ilerlemeyebilir, var olan işlerinizi tamamlamaya yönelmelisiniz. Öğleden sonra ise yakın çevre, kardeş ve kuzenlerinizle ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Kendinizi duygusal bir dille ifade edebilir, romantik konuşmalar yapabilirsiniz. Fakat fazla duyarlı davranmanız kararlı davranmanızı engelleyebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Ay hala burcunuzda fakat boşlukta ilerlemekte. İlişkilerde ve yaşamanızı ilgilendiren konularda başladığınız girişimler yarım kalabilir ya da ağır ilerleyebilir. Öğleden sonra ise ekonomik konular gündeminize girebilir. İlham ve yaratıcılık gerektiren konulardan gelir elde edebilir, sezgilerinize güvenerek yatırımlara yönelebilirsiniz. Karar almakta zorlanabilir, ikilemde kalabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sabah saatlerinde yeni girişimlerden ve başlangıçlardan uzak durmalısınız. Henüz kalabalığa karışmaya kendinizi hazır hissetmeseniz de öğleden sonra Ay’ ın burcunuza geçmesiyle harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yaşamınızı ilgilendiren konularda henüz net kararlar almasanız da güçlü sezgilerin yardımıyla doğru adımları atabilirsiniz.