04 Ağustos 2020 Salı / 14 ZilHicce 1441
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 17.01.2014

17 Ocak 2014 Cuma

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Birkaç gündür devam eden gerilimin ardından günü daha keyifli ve neşeli geçirmeniz mümkün. Sevdiklerinize zaman ayırabilir, ani gelişen olaylarla birlikte cesaretinizi toplayarak harekete geçebilirsiniz. Gerçi içinde bulunduğunuz gruplarla ya da arkadaşlarınızla aranızda fikir ayrılıkları gelişebilir ve duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Kendinizi daha güçlü ve güvende hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Beklenmedik kadersel olaylar karşınıza fırsatlar çıkmasını sağlayabilir ve risk almak isteyebilirsiniz. Fakat acele karar almadan seçenekleri değerlendirmekte fayda var. Ailenizle birlikte olmak size keyif verebilir, iş hayatınızda ki duygu ve düşünceleriniz arasında kalmanıza neden olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Artık olayların ekonomik boyutunu düşünmeden hareket edebilir, kendinizi cesaretle ifade edebilirsiniz. Bugün karşınıza çıkan fırsatlar sizi heveslendirebilir ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Kısa yolculuklara çıkabilir, bir süredir ertelediğiniz anlaşmaları sözleşmeleri imzalayabilirsiniz. Fakat sizin düşüncelerinize karşı gelişen muhalif fikirler kararsız kalmanıza neden olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. İş ve sosyal hayatınızdan gelişen ani olaylar sizi heveslendirerek harekete geçmenizi sağlayabilir. Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz gelişmeler yaşanabilirsiniz. Finansal paylaşımlarda hala aklınızı kurcalayan konuların olması, sıradışı çözümlere şüpheyle yaklaşmanıza yol açabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuzda hareketini devam ettirmekte olan Ay; kendinizi cesaretle ortaya koymanızı sağlayabilir. Ani gelişmeler karşınıza fırsatlar çıkmasını sağladığı gibi girişimlerde bulunmanıza da neden olabilir. Olaylara farklı bir bakış açısı geliştirebilir, görüş ve düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz. Fakat karşınızdakilerle fikir uyuşmazlığı yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün kendi içinize çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda yaşanan ani gelişmeler olaylara farklı bakış açıları geliştirmenizi sağlayabilir. Ortak kaynakların paylaşımında duygularınızı ifade edemeyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda fikir ayrılıkları yaşayabilir, onların çözümlerine karşı içinizde endişeler duyabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Geleceğe dair hedeflerinize odaklanabilir, eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerden alacağınız destekle ani girişimlerde bulunabilirsiniz. Gruplar içinde liderlik rolünü benimseyebilir, arkadaşlarınızla ilişkileriniz de ön plana çıkabilirsiniz. Sevdiklerinizin sizden farklı düşünmesini duygularınızı açığa çıkaramamanıza neden olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İş ve sosyal hayatınızda ön plana çıkabileceğiniz, toplum içinde kendinizi ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızın desteğiyle ani değişikliklere yönelebilir, cesaretle risk alabileceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat aile ve eve dair düşüncelerinizi uygulamanız biraz zaman alabilir. Farklı bakış açıları kafanızı karıştırabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün görüş ve düşüncelerinizi cesaretle savunabilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda özgün fikirler ifade edebilirsiniz. Duygularınızı rahat ifade edemeseniz de sıradışı bakış açınızı açığa çıkarabilir, yurtdışı, yüksek eğitim, medya ya da mahkemelerle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Kısa yolculuklarınızda ertelemeler yaşanabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sizi yoran ve gerilime yol açan birkaç günden sonra bugün daha cesaretle hareket edebilirsiniz. Finansal konularla ilgili yönetimi ele alabilir, ailenizden de alacağınız destekle riskli girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortak kaynakların paylaşımında bireysel davranışlarda bulunmanız, karşınızdakiler tarafından hoş karşılanmayabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Karşıt burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; ortak girişimlerde bulunmanız gerektiğine işaret etmekte. Farklı ve sıradışı fikirlerle yakın ilişki de olduğunuz kişilerin bakış açısını değiştirebilir, ani yolculuklara çıkabilir ya da anlaşmalara varabilirsiniz. Fakat karşınızdakilerin duyguları sizin düşüncelerinizle uyuşmayabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Çalışma ortamınıza odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde lider rolünü üstlenebilir, ekonomik konular da yaşanan ani gelişmelerin yardımıyla girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat gizli anlaşmalar ve dedikodular sizi bu girişimlerden alıkoyabilir, bir anda kendinizden şüpheye düşebilirsiniz.