03 Ağustos 2020 Pazartesi / 13 ZilHicce 1441
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 26.03.2013

26 Mart 2013 Salı

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Günü yapmanız gerekenlere odaklanarak; eksik bıraktığınız ve tamamlamak zorunda olduğunuz işlerle ilgilenerek geçirebilirsiniz. Fazla koşturmanıza rağmen istediğiniz verimliliği yakalayamayabilir; detaylarda boğulabilirsiniz. Sağlıklı yaşamak adına değiştirdiğiniz alışkanlıklarınızda belli bir düzen kurabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Günü akışına bırakarak geldiği gibi yaşamalı; sizi yoran konulardan uzak durmaya çalışmalısınız. Mesela sevdiklerinizle, çocuklarınızla ve sizi mutlu eden hobilerinizle ilgilenerek zamanı keyifli ve güzel geçirebilirsiniz. Aklınızın bir köşesinde olan ancak henüz cesaret edemediğiniz girişimlerin ön hazırlıklar planlamasınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bitiş ve başlangıçlar arifesindesiniz. Evinizde yapılacaklar, tamamlanması gereken eksiklerle ilgilenerek günü verimli kılabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızdan yola çıkarak bazı sorgulamalar yapabilir; yakın ilişkiler, ailevi konular ve hedeflerinizle ilgili birkaç gün içinde alacağınız kararları şekillendirebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Zihinsel olarak oldukça üretken bir gün geçirebilir; duygusal davranmak yerine mantığınızla hareket edebilirsiniz. Eğitim konularında, yolculuk ve anlaşmaları içeren işlerinizde eksik kalanların üzerine eğilebilir; vaktinizi bunları tamamlayarak geçirebilirsiniz. Kardeş, yakın çevrenizle olan iletişiminizde artışlar yaşanması ilişkilerinizi geliştirebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Finansal konularda planlı ve organize olmanız gereken koşullar içindesiniz. Sizi endişeye sürükleyen gelişmelerin üstesinden gelebilmek için yapacağınız pek çok şey olduğunun da bilincindesiniz. Yeni girişimlerde bulunmak yerine düzenlerinizi gözden geçirmeli; borç alacak dengesini kuracağınız çalışmalar olabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Burcunuzdaki Ay sizi titiz ve detaycı kılmakta; üzerinde çalıştığınız işlerde verim almaya odaklı olabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak yerine elinizdeki işlerle ilgilenmek ve varolanları mükemmelleştirmek için çaba gösterebilirsiniz. Duygusal paylaşımlar açısından çoşkulu ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İçten içe sizi huzursuz eden düşünceler içindesiniz. Kontrol edemediğiniz duygularız sizi geçmişi, yaşadıklarınızı ve çözümleyemediğiniz olayları sorgulamaya itebilir. Kendinizi zihnen yıpratmak yerine size umut aşılacak gelişmelere yönelmelisiniz. İkili ilişliler ve işbirliklerinde hareketliliğin sürüyor oluşu olumlu.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Geleceğe yönelik hedefleriniz yapmış olduğunuz planlar istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Bugün çok çalışıp emek harcamanız gereken koşullar içindesiniz. Ancak bu durum sizi yıldırmak yerine daha fazla hırslanmanıza ve azimle çalışmanıza sebep olmakta. Değiştirdiğiniz alışkanlıklarınız sayesinde kendinizi dinamik hissedebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İş yaşantınızda oldukça aktif geçecek bir gün olabilir. Üzerinde çalıştığınız işleri iyileştirmek, detaylara odaklanmak, sizden talep edilen hizmetleri yerine getirmek veya eksik kalan işleri tamamlamak sizi oldukça meşgul edebilir. Bunun yanı sıra aşk hayatınızda hareketli bir dönemde olmanız ilişkilerinizde her an her şeyi değiştirebilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yurtdışı işler, eğitim ve yolculuklar sizi geliştirecek nitelikte. Hedeflerinize bağlı olmakla birlikte yeni planlara ve tekliflere de açıksınız. İşinizin geleceğiyle ilgili hazırlık yapmak, üzerinde çalıştığı işleri toparlamak adına çalışmalar yapabilirsiniz. Ev, yerleşim ve ailevi konularda sizi harekete geçiren gelişmelerde temkinli olunuz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Finansal konularla haşır neşir olacağınız bir gün daha sizi beklemekte. Bütünü değerlendirmek yerine detaylara fazlasıyla gömülmek hızlı ilerlemenizi ve planlarınızı istediğiniz gibi yürütmenizi geciktirebilir. Zihinsel olarak aktif ve risk alabilecek kadar cesur davranabilecek olmanız gerektiği zamandasınız.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hayallerinizin gerçeklerle yüzleştiği; isteklerinizin test altından geçtiği bir gün olabilir. Karşınızdaki kişilerin ciddi ve eleştirel tavırları sizi ayağınızı yere sağlam basmaya yöneltecek veya isteklerinizi gerçekleştirmek için farklı bir çaba göstermenize neden olacaktır. Kazançlarınızı arttırmak için yaptığınız girişimlere dikkat ediniz.