10 Ağustos 2020 Pazartesi / 20 ZilHicce 1441
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 26.12.2012

26 Aralık 2012 Çarşamba

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Geleceğe yönelik hedef ve ideallerinizi gerçekleştirmek için mücadele edebilir, dernek ve gruplar içinde aktif rol alabilirsiniz. Bugün iletişim trafiğiniz çok hızlı olabilir, sosyal medya da kendinizi ifade edebilirsiniz. Alacağınız haberler sizi bir anda heveslendirerek girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir. Fakat beklentilerinizi yüksek tutmamakta fayda var.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İş ve sosyal hayatınızda hareketli günler sizi bekliyor. Yeni bir kariyer pozisyonu için mücadele edebilir, çalışma ortamınızda rekabet gerektiren girişimlerde bulunabilirsiniz. Ekonomik konularla ilgili beklentilerinizi yükseltecek gelişmeler yaşanabilir. Harcamalarınızda dikkatli olmalı, aşırıya kaçmamalısınız. Beklediğiniz ödemeleri alamayabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Görüş ve düşünceleriniz için mücadele edebilir, fikirlerinizde sıra dışı çıkışlarla dikkat çekebilirsiniz. Teknoloji veya bilimkurguyla ilgili eğitimlere merak sarabilirsiniz. Bugün ikili ilişkilerde sizi mutlu edecek ve neşelendirecek gelişmeler yaşanabilir. Gelişiminizle ilgilenebilir, kendinize zaman ayırabilirsiniz. Fakat karşınızdakilerden beklentinizi yüksek tutmayın.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sizin için banka, sigorta, miras, nafaka, vergi, kredi gibi konularda gerilimli günler başlıyor. Ortak kaynakların paylaşımında mücadele etmeniz gerekebilir, finansal işlemlerle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün kendi içinizde huzurlu olabilir, yakın çevrenize yardım etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Fakat karar almakta zorlanacağınız ikilem yaşayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Önümüzdeki günlerde ortaklık, evlilik ve işbirlikleriyle ilgili hareketlilik yaşayabilir, danıştığınız, fikir aldığınız kişilerle aranızda çatışmalar olabilir. İlişkilerde sorunlar ve mücadele gerektiren gelişmeler olabilir. Bugün arkadaşlarınızla neşeli programlar yapabilirsiniz.Sevdiklerinizden beklentilerinizi yüksek tutmamalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sağlığınıza önem vermeniz gereken günler yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken zorluklarla karşılaşabilir, çalışma arkadaşlarınızla aranızda çatışmalar olabilir. Bugün iş ve sosyal hayatınızda yaşanacak gelişmeler beklentilerinizi yüksek tutmanıza neden olabilir. Fakat aile ilişkileri ve kariyeriniz arasında kalabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Aşk ilişkilerinde hareketli günler yaşayabilir, sevdiklerinizle aranızda gerilim olabilir. Rekabet gerektiren ortamlarda bulunabilirsiniz. Yaratıcılığınızı sergilemek için mücadele edebilirsiniz. Bugün görüş ve düşüncelerinizi ifade edebilir, yurtdışı, mahkeme, medya ve yüksek eğitimle ilgili konularda beklentilerinizi yükselteceksiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Yuva ve aile için mücadele etmenizi gerektiren olaylar yaşanabilir. Gayrimenkullerle ilgili rekabet içine girebilir, aile ilişkilerinde çatışmalar olabilir. Evinizde tadilat gerekebilir. Bugün finansal konularda sizi mutlu edecek gelişmeler sonunda beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz. Fakat abartılı iyimserliğiniz sonunda kararsızlığa düşebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Kişisel gelişiminiz için yeni eğitimlere katılabilir, yolculuklara çıkabilir, rekabet gerektiren anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş, komşu ve kuzenlerinizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bugün ortaklık, işbirliği ve evlilikle ilgili girişimlerde bulunabilir, teklifler alabilirsiniz. Seçim yapmakta zorlanabilir, ikilemde kalabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunabilir, maddi manevi yeteneklerinizi kullanabilmek için mücadele edebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde yeni gelir kaynakları için harekete geçebilirsiniz. Bugün çalışma ortamınızda hızlı gelişmeler yaşanabilir, iş arkadaşlarınızla keyifli projeler içinde olabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Mars’ ın burcunuza geçmesiyle birlikte enerjiniz yükselebilir, hayatınızda rekabet gerektiren olaylarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizle ilişkilerde gerilim ve çatışmalar yaşanabilir. Sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Bugün aşk ilişkilerinde sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir, şansın sizden yana olduğunu hissedebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bilinç altınızda huzursuzluk yaşayacağınız, kadersel gelişmeler karşısında gerilim hissedeceğiniz ve gizli düşmanlarla mücadele edeceğiniz bir sürece girmiş olabilirsiniz. Bugün iş ve aile hayatınız arasında kalabilir, ikilemler yaşayabilirsiniz. Eve ve yuvaya dair olaylar sizi mutlu ederek, abartılı bir iyimserlik içine girebilirsiniz.