26 Kasım 2020 Perşembe / 10 RebiülAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (01.09.2015)

01 Eylül 2015 Salı

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Haftanın en yoğun ve karmaşık gününü yaşayabilirsiniz. Aşkta heyecanı, hevesi ve hayalkırıklığını bir arada yaşamanız olası gibi...İstediğiniz birlikteliği, aşkı bulmanıza rağmen sizi içten içe tatmin etmeyen durumlar olabilir. Ayrıca kendinizi cesaretle sunacağınız koşulların varlığına karşın iş ve sosyal yaşantınızdan kaynaklı bazı engellerle mücadele edebilirsiniz. Ani tepkiler verebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Kontrolünüz dışındaki gelişmelerden dolayı kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. Özellikle eğitim ve yabancılardan kaynaklı durumların etkisi olabilir. Öfkenizi gösteremeyebilir; iç dünyanızda yaşayabilirsiniz. Diğer bir yandan ise eve, aileye ait konularda otoritenizin test edileceği sürpriz olaylar ortaya çıkabilir. Aşkta, çocuklarla olan beklentileriniz hayalkırıkları olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Kardeşlerinizle aranızda yaşanacak hareketli zamanlar var. Söylemleriniz hararetli ve fevri olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için atacağınız adımlar ve hamleler gurur, otorite sağlama gibi kavramlarla alakalı durumları tetikleyebilir. Arkadaşlar ve gruplarla aranızdaki paylaşımlarda bazı engelleri aşmanız gerekebilir. Fedakarlıklar ve hayalkırıklılıklarına dikkat.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınız bakımından bazı ilkleri yapacağınız bir gün olabilir. Parasal konulardan kaynaklı durumlardan dolayı eşiniz veya ortağınızla çatışabilir; baskı görebilirsiniz. Ancak yine de bazı kazanımları da elde edebilirsiniz. Bir yanınız mantıklı düşünmeniz gerektiğini diğer bir yanınız ise hayallerinizin peşinden gitmeniz gerektiğini söyleyebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuzda gerçekleşecek olan Venüs- Mars kavuşumu sizi daha çekici kılabilir. Otoritenizi ve isteklerinizi kararlılık ve coşkuyla ortaya koyabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bazı değerlendirmeler yapacağınız bir günümüzdesiniz. Ancak mali konularda beklentilerinizi değiştirecek gelişmeler yaşanabilir. Hayalkırıklılklarına dikkat. Alacak ve borçlara akıl gözüyle bakmaya gayret edin.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İkili ilişkiler adına beklentilerinizle gerçekte yaşanan arasında bazı örtüşmeyen durumlar olabilir. Karşınızdaki kişiler sizi hayalkırıklığına uğratabileceği gibi bulanıklıkta yaratabilirler. Ayrıca bilinçaltınızı kurcalayan veya kadersel sayılabilecek gelişmeler de söz konusu. Gerek parasal gerekse de duygusal paylaşımlar adına sizi zorlayabilecek koşullarla mücadele edebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Hedefleriniz için harekete geçeceğiniz, teklif ve önerilerle karşılaşacağınız koşullar olabilir. Gruplar ve arkadaşlıklar içinde varlığınızı ve otoritenizi kanıtlayacağınız gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca aşk hayatınızı renklendirecek karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Ancak geçmişten kaynaklı veya gelenekselliği içeren temalardan dolayı bazı zorlanmalar olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugünlerde iş hayatınızda ve düzenlerinizle alakalı sizi zorlayan ve yönetimi ele almanızı gerektiren gelişmeler içindesiniz. Günün ilk bölümünde zihnen yoğun olabilir; anlaşmalarda veya fikir alış verişlerinde zorlanabilirsiniz. Toplum önünde veya kariyere dair alanda ise sizi hem gururlandıracak hem de otoritenizi ortaya koymanız adına mücadeleye itecek.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Aşk hayatınız, çocuklarınızla olan ilişkileriniz veya spekülsyona dayalı kazançlarınız adına hareketli ve heyecan verici gelişmeler içindesiniz. Kendi düşünce ve fikirlerinizi ön planda tutarak ilerleyebilirsiniz. Ancak sizi zaman zaman parasal alanda ve değerleriniz bakımından durduran ve baskı altına alan şeyler olabilir. İş ve sosyal yaşantı mı aile hayatı mı ayrımında kararsız kalabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Ruhunuzun derinliklerinde yatanlarla alakalı bir mücadele sürecindesiniz. Kendi istek ve arzularınız için karşınıza çıkabilecek engellerle savaşmaya adeta hazırsınız. Finansal konular ve duygusal paylaşımlar adına ise bazı güç savaşları da gündemde olabilir. Atacağınız adımlarda ve alacağınız kararlarda mantık ve sezgilerinizi bir arada değerlendirmeniz iyi olabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İkili işlikler, ortaklıklar ve işbirlikleri adına oldukça hareketli koşullar içindesiniz. Karşınızdaki kişiler sizi cezbedecek nitelikte olduğu gibi üzerinizde otorite kurmayada kalkan bir yapıda olabilir. Atacağınız adımlarda aklınızla davranmanın yanı sıra içgüdülerinize de başvurabilirsiniz. Maddiyat ve değerlerinizle alakalı ise bazı ikilem yaratan durumlar sizi ortada bırakabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hayallerinizin peşinden ilerlemek istemenize rağmen size gerçekleri gösteren durum veya kişiler var. Beklentilerinizi yükseltmekten kaçınmalı; gerçekleri görmeye gayret etmelisiniz. İş hayatında ve sağlığınızla ilgili alanda ise sizi zorlayan veya yenilenmeye iten gelişmeler yaşanabilir; güç savaşlarıyla karşılaşabilir; mücadeleye yönlendirilebilirsiniz.