15 Ocak 2021 Cuma / 1 CemaziyelAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (01.12.2015)

01 Aralık 2015 Salı

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sizi mutlu ve keyifli hissettirecek gelişmelere açıksınız. Sevdiklerinizle ve çocuklarınızla iletişiminizi geliştirecek faaliyetlere katılabilir veya bir seyahat programı yapabilirsiniz. Ayrıca yurtdışı, eğitim ve medya alanındaki uğraşlarınız için verimli bir gün olabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Aileye ait işlerinize odaklanabilir; içinde bulunduğunuz koşulları iyileştirmek için görüşmeler yapabilirsiniz. Parasal aladaki işlerle de ilgilenebilir; ödemeleri yapabilir veya ödeme alabilirsiniz. Ancak kardeşlerle alakalı bazı durumlar sterse neden olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Düşünce ve isteklerinize odaklı olmanız ilişkileriniz ve çevrenizdekilerle iletişimizde zorluklara neden olmaktaydı. Karşınızdaki kişilerin önerilerine kulak vererek davranmanız yerinde olabilir. Ayrıca iş tekliflerini irdeleyerek değerlendirebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Kazançlarınızla ilgili endişeler duyabilir; hak ettiğinizden az gelir elde ettiğinizi düşünebilirsiniz. İş alanında yapacağınız anlaşmalarda bu düşüncenizi öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir zira bütçenizi aşma durumu söz konusu olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuzda ilerleyen Ay ile özgüvenli ve dinamiksiniz. Bugün yakın ilişkilerinizde ve çocuklarınızla olan iletişimde düşünce paylaşımlarına önem verebilirsiniz. Fikir alış verişi sayesinde bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili de yeni durumlar oluşabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bilinçaltınızda özgüveninizle alakalı düşünceler içinde olabilirsiniz. Ailevi durumlarda söylemlerinizin dinlenmediğini düşünebilir,  öngörüleriniz doğrultusunda hareket edilmediğinin farkına varabilirsiniz. Tasarı aşamasında olan işlerinizle ilgili hazırlıklar yapabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Hedeflerinize odaklı olmanıza rağmen sizi bu yoldan çeviren durumlar söz konusuydu. Ancak bugün kuracağınız iletişim ve fikir alış verişleriyle bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz koşullar var.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İş ve sosyal hayatın içinde gözler önündesiniz. Yapacağınız anlaşmalar kariyerinize olumlu yansıyabilir; kazanç elde etmenize olanak sağlayabilir. Sosyal yaşamda güçlü kişilerle bir araya gelebilir; bilginizi ortaya çıkararak çevrenizi genişletebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yurtdışı, eğitim, hukuk, medya ve ticaretle ilgili işlerle ilgili görüşme ve anlaşma yapmak için uygun koşullara sahipsiniz. Bilgi ve tecrübenizi ortaya koyarak kariyerinizde ilerlemenize olanak sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Duygusal paylaşımlar adına hareketli koşullar içindesiniz. Sizi strese iten durumlarla karşılaşabilirsiniz. Arka planda söylemler kulağınıza gelebilir. Alacağınız kararlar bu duyumlar üzerine gelişebilir. Kendi arzularınızda ısrarcı olmamaya bakın.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Eşiniz ve ortağınızla ilgilendiren konulara bugün ortak çözüm bulabilirsiniz. Hedefinizde olan işlerle ilgili gelecek vaad eden adımlar atabilir; planlar yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal faaliyetler ve grup çalışmalarıyla alakalı işlerde işbirlikleriniz olumlu ilerleyebilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sorumlulukların arttığı bir süreçtesiniz. Liderliği ele alarak gelişmeleri yönetebilir; kapasitenizi yüksek kullanabilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren anlaşmalar yapmak için uygun şartlar altındasınız. Bugünlerde sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın.