23 Ocak 2021 Cumartesi / 9 CemaziyelAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (03.09.2015)

03 Eylül 2015 Perşembe

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Verimli geçecek bir güne hazır olmalısınız. Hem maddi hem de manevi alanda güçlü ve yetkin kişilerden alacağınız desteklerle hedeflerinize varabilirsiniz. Ancak sabah saatlerinde beklentilerinizin artmasına neden olacak bazı durumlar gelişebileceği gibi kazançlarınızı da artıracak teklifler alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişileri memnun etmek için lüks harcamalarda bulunabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Burcunuzda ilerlemekte olan Ay; isteklerinizde kararlı ve ısrarcı olacağınıza işaret etmekte. Zaman zaman inatçı davranışlar sergileyebilir; dediğim dedik diyebilirsiniz. Ancak bu taleplerinizin yerine gelmesine olanak sağlayacak koşulları da bulabilirsiniz. Hem kendi ihtiyaçlarınız hem de eviniz aileniz için maddi olarak yüksek harcamalar ve lüks tüketime dayalı alış verişler yapabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bilinçaltınızı kurcalayan hem maddiyata hem de huzurunuza yönelik düşünceler içinde olabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları ve rahatınızı daimi kılmak adına atacağınız adımlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Ancak tek yönlü ve kendi bakış açınızdan değerlendirmelerde bulunmak sizi zorlayabilir. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan ilişkilerde ise çözülmesi gerekenler var.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugünlerde geleceğe yönelik hedefleriniz arasında huzur bulmak, maddi manevi alanda ise güvende olmak sizin için önem taşımakta. Bu isteğinizi gerçekleştirmek ve uzun vadeli kılmak için bazı girişimleriniz olabilir. İsteklerinizin abartılı ve lükse kaçan yönleri harcamalarınızı ve kazançlarınızı gözden geçirmenizi gerektirebilir. Yine de eşinizden veya güçlü kişilerden alacağınız destekler var.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün gerek ilişkiler gerekse de kişisel istekleriniz ve kariyere dayalı işler ön planda. İş ve sosyal yaşantınızda bu alandaki arzularınıza odaklanabilir; kafanızdakileri gerçekleştirmek için konuya odaklı ve kararlı ilerleyebilirsiniz. Acele etmeden sakinlikle ilerlemeniz halinde hedefinizi varabilirsiniz. Ayrıca güçlü ve yetkin kişilerden destekler bulabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Hedeflerinize ulaşabileceğiniz koşullar içindesiniz. Yurtdışı, yolculuklar ve medyaya dayalı alanlarda karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmek ve uzun vadeli olacak projelerde yer almak isteyebilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışında gelişebilecekleri de hesaba katarak ilerlemenizde fayda var. Kendi fikirlerinize fazla odaklı olmasanız güçlü kişilerden alacağınız destekler ve öneriler ufkunuzu açabilir

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugünlerde gerek finansal konular gerekse de duygusal paylaşımlar sizi meşgul etmekte. Geleceğe yönelik hedef ve projelerin maddi manevi ortaklıları içine alan kısmıyla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aradığınız huzur ve güveni bulamamaktan kaynaklı bazı sorunlarınız olabilir. Fazla inatçı olmamalı; yeri geldiğinde esnemeyi bilmelisiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İlişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerinde güven ve huzur arayışındasınız. Karşınızdaki kişilerin davranışları ve tavırları bu konudaki beklentileriniz için belirleyici olacaktır. Ayrıca bugün toplumsal alandaki duruşunuz, kariyere dair işleriniz için bugün sizin için önem taşıyabilir. Karşılaşacağınız koşulları hırs ve gurur meselesi yapmadan ve kendi fikrinize odaklı olmadan değerlendirmeye tabi tutmak yerinde olabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugünlerde gerek iş hayatınız gerekse de sağlığınızla alakalı durumlar sizi meşgul etmekte. Yurtdışı, eğitim ve yolculukları içine alan konulardaki çalışmalarınızla alakalı gelişmeler yaşanabilir. İşin içinde maddiyatın da bulunduğu işlerle uğraşabilirsiniz. Bedeniniz, sağlığınız ve alışkanlıklarınızla ilgili ise gelecekteki huzurunuzu ve konforunuzu sağlamak bazı kararlar alabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Çocuklarınıza, sevdiğiniz kişiye veya size keyif veren hobilerinize yöneleceğiniz bir gün olabilir. Hayattan beklediğiniz huzur ve mutluluğu elde etmek için çaba içine girebilirsiniz. Ancak duygusal paylaşımlar veya finansal konulardan kaynaklı gelişmeler zaman zaman keyfinizi kaçırabilir. Ancak yine de beklentilerinizi makul seviyelerde tutabilirsiniz sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Eve, aileye ve gayrimenkule dair işler sizi bugünlerde zorlamakta. Yeni başlangıçlar içinde olabileceğiniz gibi bazı sonlanmalarda yapabilirsiniz. Eşiniz, ortağınız veya işbirliğinde olduğunuz kişilerin ısrarcı ve yaptırımcı tavırları sizi bir karar alamaya yöneltebilir. Aranızda yaşanabilecek çekişmeler sonucunda gerek maddi gerekse de manevi paylaşımlarınız adına bir karara varabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Gerek iş hayatınız gerekse de özel yaşamınız adına olan düşüncelerinizde bugünlerde fazla ısrarcı ve sabit fikirli olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda otoritenin sağlanmasına yönelik bazı çekişmeler gündeme gelebilir. Ayrıca üzerinde çalıştığınız anlaşma ve projelerle alakalı ise değişime direnç gösterebilirsiniz. Esnek olmaya çalışmak ve başkalarına da söz hakkı vermek iyi olabilir.