03 Aralık 2020 Perşembe / 17 RebiülAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (06.01.2016)

06 Ocak 2016 Çarşamba

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

İş ve sosyal hayatınızda güç gösterisinde bulunmak isteyebilir, üstünüzde ki baskılara rağmen başarı hırsıyla dolabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirebilir; eğitim, yurtdışı, medya alanındaki işlerle meşgul olabilirsiniz ancak karışıklıklardan dolayı aksamalar ve ertelenmeleryaşayabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Görüş ve düşüncelerinizi kabul ettirmek için çaba sarf edebilir, aynı fikirde olduğunuz kişilerden güç alabilirsiniz. Ortak olduğunuz gelirler, eşin parası, prim gibi finansal konularda sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz ancak belirsizlikler işlerin sonuca ulaşmasını engelleyebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Vergi, kredi, sigorta gibi finansal konularda desteklenmenize rağmen üstünüzde ki baskı artabilir, yatırımlarınızı dönüştürmeye zorlanabilirsiniz. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleri adına atacağınız adımlarda başkalarının da fikrine danışmalısınız. Karşınızdakiler beklentilerinizi karşılayamayabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün yaşamınızı ilgilendiren konularda karşınızdakilerin gücünü fark edebilirsiniz. Onların sizi ikna etmesi veya baskı uygulaması kontrolün sizden çıkmasına neden olabilir. Beden sağlığınızı korumak, sizi yoran uğraş ve hareketlerden sakınmak isteseniz de başarılı olamayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Çalışma ortamınızda başarılı olmak, üstlendiğiniz projeleri sonuçlandırmak için atacağınız adımlar sizi güçlendirse de tüm sorumlulukları yüklenmeniz üstünüzde ki baskıyı artırabilir.  Aşka, hobilere ve çocuklara dair hareketli bir gün geçirebilirsiniz fakat finansal belirsizlikler planlarınızın bozulmasına yol açabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Kendinizi daha güçlü ve başarılı görmek istemeniz, sevdikleriniz üzerinde ki baskıyı artırmanıza yol açabilir. Üstlendiğiniz sorumlulukları yerine getirmeniz de yaşamdan aldığınız keyfi artıracaktır. Eve, gayrimenkule, aileye dair konularda eylemlerinizden hemen sonuç alamayabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Aileden kaynaklı konularda kontrolü ele alarak isteklerinizi gerçekleştirmek isteyebilir, baskıya karşı durmak için kendinizi zorlayabilirsiniz. Bugün yakın çevre, kuzen ve kardeşlerle bir araya gelebilir; eski günlerden bahsedebilirsiniz. Ancak yanlış anlaşılmalar kafaların karışmasına yol açabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün kelimelerin gücünün farkına varabilirsiniz. Karşınızdakileri ikna etmek, onların üstünde otorite kurmak isteyebilirsiniz. Yazılı anlaşmalar sizi daha da başarılı kılabilir. Ekonomik konuların öne çıktığı; kazanç ve harcamalarınızı gözden geçirmeniz, hatalarınızı fark edeceğiniz bir dönemdesiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Ekonomik konularla ilgili tutkulu olabilir, paranın gücünden faydalanarak baskı kurmaya kalkışabilirsiniz. Burcunuza geçen Ay; istek ve arzularınızın öne çıkacağına işaret etmekte. Sabah saatlerinde kendinizi iyi ifade edebilseniz de sonrasında kararsızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün karşınızdakileri zorlayabilir, gücünüzü son damlasına kadar kullanabilirsiniz. Hırs ve tutkuyla hareket etmeniz, kontrolü elde tutmak istemeniz sorunlara yol açabilir. Bu yoğun isteğe rağmen şartlar sizin lehinize gelişmeyebilir, planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İçten içe biriktirdiğiniz hırs ve başarma arzusu bilinç altında büyük bir baskıya yol açabilir. Kendinizi aşırı zorlamanız sağlığınıza da zarar verebilir ya da çok güçlü düşmanlar edinebilirsiniz. Gruplar, dernekler ve ekip çalışmaları içinde aldığınız görevlerin kazanca dönüşmemesi hayal kırıklığına yol açabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Arkadaşlık ve sosyal ilişkilerden, dernekler ya da gruplardan güçlü bir destek alarak hedeflerinize tutkuyla ilerleyebilirsiniz. Geleceğinizi dönüştürmek üzere harekete geçmek isteyebilirsiniz. İş ve sosyal hayatın getirdiği hareketlilik günün ilerleyen saatlerinde yaşanan karmaşayla sonuçsuz kalabilir.