30 Eylül 2020 Çarşamba / 12 Safer 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (07.04.2016)

07 Nisan 2016 Perşembe

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün gerçekleşecek olan Yeniay sizin burcunuzda meydana gelmekte ve sizi dinamik kılmakta. Gerek özel hayatınızda gerekse de sosyal ve işe ait alanlarda kontrol elinize geçebilir ve yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca sürpriz beraberlikler ve işbirlikleri ortaya çıkabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yeniay enerjisi sizi her zamanki gibi temkinli davranmaktan alıkoyabilir. İç dünyanızda sakladığınız veya cesaret edemediğiniz şeyleri yapmak için harekete geçebilirsiniz. Risk almaktan kaçınmayabilirsiniz. Ancak gizli düşmanlıklara karşı açıksınız. Dikkat.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yeniay ile birlikte sosyal çevreniz, arkadaş çevreniz değişebilir; farklı kişilerle tanışabilir; gruplara girebilirsiniz. Ayrıca hedeflerinizi gerçekleştirmek için motivasyonunuz yükselebilir. Geleceğiniz için ani kararlar alabilirsiniz. Ekip çalışmalarında ise yeni oluşumlar gündeme gelebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugünkü Yeniay; kariyerinize ve sosyal yaşantınıza dair yeni durumlar getirebilir. İşinizle ilgili bir süredir sürüncemede kalan kararları alabilirsiniz. Yerleşimle ilgili de yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Ailevi konularda ise sürprizlere açıksınız; statünüzü değiştirecek hoş durumlar olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yeniay enerjisi kendinizi rahat ifade etmenize ve geleceğe dair kararları almanıza olanak sağlayacaktır. Yurtdışı, eğitim, medya ile ilgili işlerinizde yeni durumlar ortaya çıkabilir. Değişen düşünceleriniz edindiğiniz farkındalık sayesinde ilerisi için adımlar atabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün gerçekleşecek olan Yeniay, finansal alanda beklenmedik gelişmeleri beraberinde getirebilir. Kredi, prim, borç ve alacaklarınızla ilgili yeni durumlar ortaya çıkabilir. Ayrıca duygusal paylaşımlarınızda ufak çaplı krizler yaşanabilir. Tepkisel davranmamaya çalışın.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan Yeniay; ikili ilişkiler, işbirlikleriniz ve evliliğiniz üzerinde etkin olacaktır. Başkalarından gelecek fırsatlara açıksınız. Ancak gelen teklif ve önerilere temkinli yaklaşmanızda yarar var zira sonrasında fikirlerinden cayma olasılıkları olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Yeniay ile birlikte çalışma hayatınıza yeni bir düzen gelebilir. Beklenmedik şekilde size verilen sorumluluklardan dolayı kontrolü ele alabilir; liderliğe soyunabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde değişimler olabilir. Ayrıca sağlığınız için girişimlerde bulunabilir; spora veya diete başlayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün gerçekleşecek olan Yeniay’ın sürprizlerine açıksınız. Yeni bir aşk kapınızı çalabileceği gibi var olan ilişkinizi etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla bağlarınızda da değişime neden olabilecek durumlar oluşabilir. Daha önce cesaret edemediğiniz bir hobi edinebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yeniay enerjisi bitiş ve başlangıçlara neden olabilir. Eve, aileye veya yerleşime ait bir konuyla alakalı bir süredir cesaret edemedikleriniz için harekete geçebilirsiniz. Ufak çaplı krizlere de hazırlıklı olmanızda yarar var. Gayrimenkullerle ilgili de bir süredir ertelenenler hız kazanabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Eğitim, yolculuklar, iletişime ait konularda yeni gelişmeler söz konusu. Bugünkü Yeniay sizi her zamankinden cesaretli kılabilir; düşünce ve fikirlerinizi süzgeçten geçirmeden ifade etmenizi sağlayabilir. Yeni anlaşma ve sözleşmelerde risk almaya yakınsınız. Sonradan sorun yaşamamak için tedbirli olun.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün gerçekleşecek olan Yeniay; finansal konularınızı etkilemekte. Harcamalarınızda dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Yatırımlarınızla ilgili sorun yaşamamak için gelir ve giderlerinizde düzenleme yapmanızda yarar var. Ayrıca görmezden geldiğiniz bir yeteneğinizin farkına varabilirsiniz.