25 Ekim 2020 Pazar / 8 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (08.12.2015)

08 Aralık 2015 Salı

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Finansal konulardaki işleriniz bugün de aynı yoğunlukta ilerleyebilir. Ortak paylaşımlar, faiz, kira gibi kazançlarınız beklentilerinizin üzerinde olabilir. Duygusal paylaşımlarda ise sizde derin hisler uyandıracak gelişmelere açıksınız. Sizi krize iten duygulardan arınabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay; bugün ilişkilerin ön planda olacağına işaret etmekte. Eşiniz, ortağınız size bir yandan korumacı sahiplenici olurken diğer bir taraftan derin bir duygusallıkla davranabilir. Paylaşımlarınızda desteklenebilirsiniz. Bilinçaltınızı yoran düşüncelerden uzak durun.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

İş ve sosyal hayatınızda sorumluluklar altındasınız. Bazı fedakarlıklarda bulunarak istediklerinizi elde edebileceğiniz koşullar var. Ruh sağlığınızı etkileyecek ve sizi derin düşüncelere yöneltecek durumlar da söz konusu olabilir. Çevrenizde ve aşk hayatınızda değişimlere ve yenilenmeye açıksınız.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün duygularınız derin ve tutkulu olabilir. Sevdiğiniz kişiye veya çocuklarınıza yakınlaşabilir; onlarla ilgili hayaller kurabilirsiniz. Ayrıca ortaklarınızdan destekler bulabileceğiniz koşullar da var. Ancak eve, aileye ait konularda ise bazı gerginlikler yaşanabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Eve, aileye konularda bazı bitişler içindesiniz. Sizi derin sorgulamalara ve fedakarlıklara iten konulara dalabilirsiniz. Eğitim, yolculuklar, anlaşmalarla alakalı ise sizi hızlı karar almaya iten durumlar gelişebilir. Kardeşlerle ilişkilerinizde ise gerginlikler veya fikir ayrılıkları yaşanabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugünlerde sezgileriniz güçlendiğinden yaşadıklarınızı mantıkla değerlendirmenin yanı sıra duygularınızı da öne çıkararak yapabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilişkileriniz derinleşebilir; paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Finansal konularda ise dikkatli olmanız gerekmekte.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugünlerde ikili ilişkilerinizde dikkatli ve temkinli olmaya bakın zira ani gelişmelere ve gerginliklere açıksınız. Parasal alanda ise sizi endişeye düşüren durumlara bazı destekler gelebilir; ailenizden veya güçlü kişiler aracılığıyla bu gerginliğe çözüm bulabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Burcunuzda ilerleyen Ay ve Venüs; sizi dikkat çekici kılmakta. Gerek ilişkiler gerekse de hedeflerinizle ilgili durumlarda kontrolü ele alabilirsiniz. Sizi güçlü kılacak anlaşmalar imzalayabilir veya keyif katacak yolculuk planları yapabilirsiniz. Ancak gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olun.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bilinçaltınızı huzursuz eden duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Korkularınızın sizi geriletmesine izin vermek yerine akışta kalarak ve yaşadıklarınızı kabullenerek ilerlemek iyi olabilir. Çocuklarınız ve sevdiğiniz kişiyle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalı; gereksiz tepkiler vermeye çalışmalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Hedeflerinize odaklandığınız bir süreçtesiniz; onlara ulaşabilmek için gerekirse fedakarlıkta bulunmaktan çekinmeyeceksiniz. Ekip çalışmalarında liderliği elde bulundurmak isteyebilir; gücünüzü hissettirebilirsiniz.Yerleşime ait alanlarda ise bazı gerginliklere de açıksınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İş ve sosyal yaşantı içinde gözler önünde olacağınız koşullar var. Gerek kariyeriniz gerekse de yakın ilişkinizle gündeme gelebilirsiniz. Ancak arka planda sizi yoran ve yıpratan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Eğitim, hukuk, medya veya yolculuklara ilgili ise bazı gerilimli gelişmeler oluşabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün sezgilerinizin yardımıyla ilerleyebilir; adeta bazı şeylerin size yol gösterdiğine dair inancınızı pekiştirebilirsiniz. İş hayatınıza yararı olacak hazırlıklar yapabilir; gereken destekleri güçlü kişilerden bulabilirsiniz. Ancak parasal alanda alacak ve borçlarınızı dengede tutmaya gayret edin.