11 Ağustos 2020 Salı / 21 ZilHicce 1441
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (09.02.2016)

09 Şubat 2016 Salı

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sabahın erken saatlerinde sosyal, hedef odaklıyken sonrasında iç dünyanıza çekilme ihtiyacı duyabilirsiniz. Dışsal olayların getirdiği yüklerden arınmak isteyebilir; ruhunuzun derinliklerine yolculuk yapabilirsiniz. Aileye, sevdiklerinize ait işlerle fedakarca da uğraşacağınız durumlar olabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Erken saatlerden itibaren iş ve sorumluluklarınızla meşgul olabilirsiniz. Sonrasında ise kendinizi ruhsal anlamda tatmin edecek konulara yönelebilirsiniz. Grup çalışmaları, arkadaşlıklar gündeminizde öne çıkabilir. Ayrıca yaratıcılığınızı hedeflerinize ulaşabilmek için kullanabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Sabahın ilk saatleri kariyerinize ait konuların ön hazırlıklarıyla ve eksik bıraktıklarınızın tamamlanmasıyla geçebilir. Sonrasında ise değişen dinamikler dikkatli olmanız gereken yeni koşullar getirecektir. Belirsizlikler ve elde olmayan gelişmeler statünüzü etkileyebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Finansal alandaki işlerinizle sabah saatlerinde meşgul olabilirsiniz. Sonrasında ise eğitim, yurtdışı, medya veya hukuksal konuların öne çıkacağı uğraşılar sizi meşgul edebilir. Mantığınızla hareket etmek istemenize karşın hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz. Yaratıcılığınız yükseliyor.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İlişkilerin parasal veya duygusal paylaşımları daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Finansal alandaki koşulların dalgalı seyri sizi de etkileyebilir. Bugün alacaklarınızı tahsil edebilir; borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Size kriz yaratan ilişkilerle ilgili ise bazı fedakarlıklarınız olabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerinde grup çalışmaları içinde yer alabilir; sorumluluk ve görev bilinciyle hareket edebilirsiniz. Sonrasında ise ilişkiler, işbirliklerinin öne çıkacağı durumlar gündeme gelebilir. Koşulları belirleyecek olan karşınızdaki kişilerin bazı güvenemediğiniz tavırları olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah saatlerinde çocuklarınıza, sevdiğiniz kişiye karşı destekler davranışlar gösterebilirsiniz. Sonrasında değişen dinamiklerle ilgileneceğiniz konularda değişebilir. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirirken fedakarlıklarda bulunmak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Eve, aileye veya gayrimenkule dair konulardaki tamamlanması gereken işler sabah saatlerinde sizi oyalayabilir. Ancak sonrasında sizi yoran durumları geride bırakarak hayallerinize yönelmenizi sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi veya çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sabah saatlerinde zihinsel konularda aktif olacağınız zamanlar var. Yolculuklar, sözleşmelerle alakalı durumların söz kararlarını alabilirsiniz. Sonrasında ise eve, aileye veya gayrimenkullere dair işler sizi daha fazla meşgul edebilir. Koşullarınız belirsizlik içerebilir; fedakarlığa yatkınsınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Parasal işler, kazanç ve harcamalarla ilgili durumlar sabah saatlerinde meşguliyetiniz olabilir. Sonrasında ise değişen dinamikler sizi mantıklı hareket etmekten uzaklaştırabilir; daha akışta kalarak ilerlemenize olanak sağlayabilir. Sezgilerinizden de yararlanabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Girişimler ve aldığınız kararlar doğrultusunda ilerlemektesiniz. Artık önünüzde yeteneklerinizi de kullanabileceğiniz ve bir değer yaratacağınız zamanlar var . Ancak harcamalarınıza dikkat etmelisiniz zira hayallerinizin peşinden koşarken mantıklı hesaplamalar yapamayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sabah saatlerinde içinize kapanık haliniz burcunuza ilerleyen Ay ile değişebilir. Artık kendi hayal ve ideallerinizin peşinden gitmeye meyilli olabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen konularda ipleri elinize alabilir; koşulları yönlendiren siz olabilirsiniz. Ancak yine de fedakarlıklara açıksınız.