03 Aralık 2020 Perşembe / 17 RebiülAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (09.04.2016)

09 Nisan 2016 Cumartesi

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün kararlarınızı, akılcı ve ayağınız yere sağlam basacak şekilde alabilir, beraber çalıştığınız ya da iş ve sosyal hayattan tanıdığınız güçlü kişilerden alacağınız destekle hedeflerinize ulaşabilirsiniz Bir ürünün ya da hizmetin maliyetini belirlerken yeteneklerinizi kullanabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Kendinizi şanslı hissedecek, hedeflerinize varabilecek maddi ve manevi desteği bulabilecek ve çabalarınızın karşılığını alabileceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte sağlam temelli girişimlerde bulunabilir, aynı görüşü paylaştığınız kişi ve grupların da yardımıyla işlerinizle başarıyla ilerletebilirsiniz. 

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün kontrol sizde olmasa da kadersel gelişmeler sizin lehinize olabilir. Kendi içinize kapanarak, yaşananların bilançosunu çıkarmak isteyebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp zorlamazsanız her şey olumlu ilerleyebilir, uzun vadeli ve akılcı yatırımların alt yapısını oluşturabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Arkadaşlarınızla keyifli ve verimli bir gün geçirebilir, hedeflerinize adım adım ilerleyebilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalar, imzalayacağınız kontratlar ya da girişeceğiniz işbirlikleri sizi uzun vadeli, kârlı yatırımlara yöneltebilir. Kariyer kazançlarınızda artış olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün iş ve sosyal hayatınızla ilgili gelişmelerin tam da sizin beklediğiniz gibi ilerleyebilir, sosyal hayatınızda başarılarınızla ön plana çıkabilir, görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ekonomik olarak güç kazanacağınız yatırımlara yönelebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Görüş ve inançlarınızın desteklenmesi size güç verecek, kendinize olan inancınızı pekiştirebileceksiniz. Sevdiklerinizle kurduğunuz bağ kuvvetlenebilir, kararlı ve güvenilir davranışlarınızın ödülünü takdir edilerek alabilirsiniz. Doğru planlarla istediğiniz hedefe varabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Finansal konularla ilgili gelişmeler sizi mutlu edebilir, uzun vadede daha güvende olacağınızı düşünebilirsiniz. Derin duygusal paylaşımlar içinde bulunduğunuz krizleri çözebilir. Yatırımlarınızı risk almadan artırmanın yollarını arayabilir, kazançlarınızı dönüştürebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün şartları belirleyen siz olmayabilirsiniz, girişimlerde bulunmak için işbirliklerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat akılcı adımlar ve alacağınız desteklerle güven içinde ilerleyebilir, uzun vadeli anlaşmalar yapabilir, yatırımlarınızın maliyetlerini doğru hesaplayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Çalışma ortamınızda yaşanan gelişmeler,  kariyerinizde daha başarılı olmanızı sağlayabilir. Ekonomik olarak daha güçlü olacağınız yatırımlara yönelebilir, yaptığınız işlerde uzmanlığınızı göstererek, verimli ve kârlı projeler içinde yer alabilir, üstlerinizden takdir görebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirebilir, sarf ettiğiniz çabanın karşılığını alabilir ya da ödüllendirilebilirsiniz. Kendinize güveninizin tam olması, finansal konularda akılcı ve sağlam adımlar atmanızı, uzun vadeli yatırımlara yönelmenizi ve hedeflerinize varmanızı sağlayabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İş ve aile yaşamınızda sizi destekleyen faktörlerin olması kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilir. Başarılı yatırımlara yönelebilir, finansal açıdan güç kazandıracak girişimlerde bulunabilirsiniz. Evinizde huzurlu ve size keyif veren bir gün geçirebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün kararlı ve sağlam adımlar atarak, uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Karşınızdakine güven verecek sözler verebilir, yakın çevrenizle doğru bir iletişim kurabilirsiniz. Üstünde çalıştığınız anlaşmaları başarıyla sonuçlandırabilir, işbirliği içinde olduğunuz kişilerden destek görebilirsiniz.